فوتبال ایران / شناسه خبر: 90452 / تاریخ انتشار : 1397/9/15 18:21
|

واکنش تند جلالی به جریمه 20 درصدی: این مدیریت نیست

محمود شیعی، مدیرعامل پیکان پس از باخت مقابل نساجی که ششمین شکست پیاپی در لیگ برتر بود، اعلام کرد که اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم با کسر بیست درصد از قراردادشان  جریمه شده‌اند.

این تصمیم با واکنش تند مجید جلالی، سرمربی پیکان در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی روبرو شد و گفت: «اینکه در روزهای سخت فرار رو به جلو کنیم، کار مدیریتی نیست. وقتی به روزهای سخت برسیم، همه باید سهم خودمان را برداریم. ایشان گفته که پیکان تاکنون اینطور نشده بود، مگر من در کار مربیگری‌ام اینطوری شده بودم؟ وقتی بازی تمام شد، ایشان که باتجربه است نباید عصبی می‌شد و صحبت از جریمه تیم می‌کرد.»

جلالی ادامه داد: «بهتر است او در قبال کوتاهی‌هایی که باشگاه کرده، صحبت کند. اگر قرار است این صحبت‌ها در رسانه‌ها مطرح شود، کار خوبی نیست. همه بازی‌مان را دیدند و اصلا خوب کار نکرده و در واقع بد بازی کردیم اما دلیلی ندارد در رسانه‌ تیم را جریمه کنند. نمی‌فهمم این کار را کجا یاد می‌گیرند. مربی کارش را می‌کند و اگر او را نمی‌خواهید، بگویید خداحافظ. اگر قرار است در رسانه‌ها صحبت کنند، سهم‌شان را تنها در پیروزی برنداشته و موقع باخت نیز سهم‌شان را بردارند. مگر می‌شود تیم به اینجا برسد و فقط مربی و بازیکن مقصر باشند؟ دو سال خوب بودیم و الان هم تیم بدی نیستیم. در حال حاضر به شرایط بدی خورده‌ایم اما کسی نباید در رسانه‌‌ها مصاحبه کرده یا تهدید و جریمه کند.»

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر