فوتبال ایران / شناسه خبر: 90449 / تاریخ انتشار : 1397/9/15 13:52
|
پرسپولیس بیشترین بهره را از اشتباهات داوری برده

تابش: برانکو زرنگی و جوسازی می‌کند

ما با اصرار از صدا و سیما، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ می خواهیم بازی‌های لیگ را از ابتدا تا الان بررسی کنند. بدون شک سپاهان و ذوب‌آهن دو تیمی هستند که به شدت از داوری لطمه خورده‌اند.

ایران ورزشی آنلاین / برانکو ایوانکوویچ سر و صدایی به راه انداخته و داوری‌ها را هدفمند علیه پرسپولیس می‌داند و مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان با انتقاد از صحبت‌های سرمربی پرسپولیس درباره اشتباهات داوری می‌گوید: اظهارات برانکو ایوانکوویچ جوسازی است و به نظرم او زرنگی کرده است.

انتقادات برانکو در روزهای اخیر را اینجا بخوانید:

مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان در واکنش به صحبت های برانکو ایوانکوویچ بعد از برد مقابل ذوب آهن و انتقاد از داوری‌ها در آستانه دیدار با سپاهان می‌گوید: صحبت‌های برانکو دقیقا جوسازی بود. به نظرم برانکو مزاح کرده است که داوری ها به نفع سپاهان و ذوب آهن است. ما با اصرار از صدا و سیما، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ می خواهیم بازی‌های لیگ را از ابتدا تا الان بررسی کنند. بدون شک سپاهان و ذوب‌آهن دو تیمی هستند که به شدت از داوری لطمه خورده‌اند.
 
تابش سپس گفت: پرسپولیس هم تیمی بوده که بیشترین نفع را از اشتباهات داوری برده است. در بازی با ماشین سازی با پرسپولیس، پنالتی محرز برای ماشین سازی گرفته نشد. در بازی با پیکان، خطایی که منجر به گل پرسپولیس شد اصلا خطا نبود. برای همین معتقدم صحبت‌های برانکو از روی زرنگی و به نوعی مزاح است تا قبل از بازی با سپاهان، اذهان عمومی را منحرف کند. این مزاح جالب و در نوع خودش عجیب است.
 
مدیرعامل باشگاه سپاهان سپس نشانه‌های دیگریررا برای اثبات حرفش مرور می‌کند: در دیدار ما با ماشین سازی و پدیده، از داوری متضرر شدیم. مقابل پدیده یک خطای عجیب روی دروازه بان ما شد که نگرفتند و توپ به کرنر رفت. نزدیک بود همان صحنه به گل پدیده تبدیل شود. یک آفساید اشتباه هم برای سجاد شهباززاده مهاجم ما گرفتند. به هر حال ضمن احترام به برانکو، می گویم ایشان زرنگی کرده است و می خواهد قبل از بازی با سپاهان جوسازی کند.
 
تابش با بیان اینکه سپاهان برای بازی با پرسپولیس آماده است و محروم و مصدوم ندارد، گفت: امیدواریم یک بازی جوانمردانه انجام شود و هواداران دو تیم، فقط تیم خودشان را تشویق کنند. ان شاءالله که بازی بدون حاشیه باشد هرچند که سرمربی پرسپولیس سعی کرده است جوسازی کند و بازی را از همین حالا به حاشیه بکشد.
 
تابش در پاسخ به این سوال که آیا شرکت توسعه با حضور هواداران سپاهان در طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان موافقت کرده است، می‌گوید: ۱۰ درصد طبقه مقاوم سازی نشده است ولی بقیه بخش هایش آماده است. با این حال کارشناسان شرکت توسعه که چند روز پیش به اصفهان آمده بودند، اعلام کردند بهتر است در این بازی هم از طبقه دوم استفاده نشود. فکر می کنم طبقه دوم برای نیم فصل دوم کاملا آماده باشد.
 
مدیرعامل باشگاه سپاهان ادامه داد: با اینکه ورزشگاه نقش جهان به شرکت فولاد مبارکه و به باشگاه سپاهان تحویل داده نشده است، اما هزینه های زیادی در ورزشگاه انجام داده‌ایم و پارکینگ‌ها و احداث جاده‌های دسترسی را هم خودمان راه انداخته‌ایم. تکمیل پارکینگ، احداث جاده، نصب گیت های بلیت فروشی و غیره همه از تعهدات شرکت توسعه و تجهیز است که باید انجام بدهند. هزینه های گزافی در یکی دو هفته اخیر به احترام هواداران متحمل شدیم.
 
تابش در پایان در خصوص درخواست امیر قلعه نویی برای تقویت تیم در نیم فصل، چنین می‌گوید: هنوز هیچ لیستی برای جذب بازیکنان جدید به ما داده نشده است و باید در نیم فصل بررسی‌های لازم صورت بگیرد.

 
captcha
تازه ها
بیشتر