فوتبال ایران / شناسه خبر: 90435 / تاریخ انتشار : 1397/9/14 19:06
|

ایران ورزشی آنلاین / جشنوراه ایپس در حالی به روزهای پایانی‌اش نزدیک می‌شود که در بخش عکس اتفاق خوبی برای عکاسی ورزشی ایران افتاده و آثار ارسال شده از سوی نعیم احمدی، در جمع 20 اثر برتر جشنواره ایپس قرار گرفته است. 

به گزارش ایسجا، بررسی آثاری که به جشنواره ایپس ارائه شده، در هشت بخش ادامه دارد که در این راستا آثار برتری که در بخش عکس به مرحله نهایی رسیده‌اند، از سوی انجمن جهانی خبرنگاران و عکاسان ورزشی معرفی شد. نکته قابل توجه فهرستی که از سوی ایپس اعلام شده، این است که نعیم احمدی، عکاس آژانس عکس ایران با گزارش تصویری که درباره ورزش بانوان ارسال کرده، به مرحله نهایی راه پیدا کرده و اثرش جزو 20 عکس برتر در بخش گزارش تصویری قرار گرفته است. 
عکس‌های ارسالی در دو بخش " تک عکس" و " گزارش تصویری" بررسی شده که در هر بخش 20 عکس به مرحله نهایی راه یافته است. 
موضوعی که نعیم احمدی به آن پرداخته، ورزش زنان است که در قالب چند عکس تلاش بانوان ورزشکار برای موفقیت را به تصویر کشیده است. 
 
آثار ارسال شده به جشنواره ایپس در سه مرحله داوری شده‌اند که نتیجه مرحله نهایی تا چند روز دیگر  و در آستانه اجلاس ایپس در لوزان اعلام می‌شود. سه نفر برتر هر بخش به لوزان دعوت می‌شوند و جوایز خود را دریافت می‌کنند. جایزه نفر اول، 8 هزار دلار، نفر دوم، 3 هزار دلار و نفر سوم 2 هزار دلار است. 
captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر