فوتبال ایران / شناسه خبر: 90430 / تاریخ انتشار : 1397/9/14 17:57
|
با وجود پیروزی مقابل یکی از بهترین تیم های دنیا

ناظم الشریعه شاکی از داوری بازی با روسیه

.روسیه یکی از تیم‌های قدرتمند دنیا است که ۲ بازیکن برزیلی جدید هم به این تیم اضافه شده بود. یکی از این بازیکنان،در بارسلونای اسپانیا بازی‌ می‌کند و دیگری در لیگ برزیل شاغل است.

گلایه ناظم الشریعه از داوری بازی با روسیه

تیم فوتسال ایران در اولین بازی تورنمنت سه جانبه اسلواکی با نتیجه 5 بر 4 روسیه را شکست داد.بعد از این بازی محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم فوتسال گفت:«در همان ابتدای بازی و در همان دقایق اولیه توانستیم ۲ گل به تیم خوب روسیه بزنیم و در همین دقایق اولیه تمرکز بازیکنان به خوبی بود.روسیه یکی از تیم‌های قدرتمند دنیا است که ۲ بازیکن برزیلی جدید هم به این تیم اضافه شده بود. یکی از این بازیکنان،در بارسلونای اسپانیا بازی‌ می‌کند و دیگری در لیگ برزیل شاغل است.»

ناظم الشریعه گفت:«هر ۲ بازیکن برزیلی ملی‌پوش روسیه در بازی با ما حضور داشتند.در نیمه اول هم ایران و هم روسیه بازی خوبی از خود نشان دادند، اما متاسفانه در این نیمه به دلیل عدم هماهنگی بازیکنان ۴ بر ۳ از این تیم عقب افتادیم، اما خوشبختانه در نیمه دوم با توجه به روند بازی توانستیم بهتر و روان‌تر مقابل تیم پرقدرت روسیه حاضر شویم و در دقایق آخر بازی گل برتری را به ثمر رسانده و پیروز میدان شدیم. »

سرمربی تیم فوتسال ساعاتی قبل از بازی با تیم میزبانگفت:« تنها مشکلی که در این مسابقات داریم، ضعف داوران است. در بازی با روسیه در صورتی که کارشناسان می‌توانند نظر بدهند، 2 گل از 4 گلی که از روسیه دریافت کردیم، داور مقصر بود. قبل از بازی با اسلواکی هم به بازیکنانمان اعلام کردیم سعی کنند فقط روی بازی تمرکز داشته باشند.»

3-220

captcha
تازه ها
بیشتر