فوتبال ایران / شناسه خبر: 90425 / تاریخ انتشار : 1397/9/14 17:21
|
پیروزی مقابل اکسترسیتی در جام ای‌اف‌ال تروفی

پتربورو با تفضلی روی نوار برد

رایان تفضلی مثل تمام بازی‌های این فصل در ترکیب ثابت پتربورو قرار گرفت و 90 دقیقه در زمین حضور داشت. او یکی از سدهای دفاعی پتربورو مقابل اکسترسیتی بود.

برد پتربورو با تفضلی

پتربورو که به روند خوب گذشته برگشته و 2 برد متوالی در لیگ یک انگلیس به‌دست آورده، این بار در جام ای‌اف‌ال تروفی مقابل اکسترسیتی قرار گرفت و این تیم را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد. جام ای‌اف‌ال شامل تیم‌های لیگ یک و دو انگلیس است که میان آن‌ها، 16 آکادمی‌ از باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر و چمپیونشیپ نیز وجود دارند.

اکسترسیتی در لیگ دو، عنوان هفتم را در اختیار دارد. این تیم یکی از مدعیان صعود به لیگ یک است اما پتربورو تلاش می‌کند به چمپیونشیپ راه یابد. گل‌های این بازی را تونی و کامینگز در دقایق 67 و 77 به ثمر رساندند تا پتربورو با روحیه‌ای بالا خود را آماده بازی مقابل آکسفورد یونایتد در لیگ کند.

رایان تفضلی مثل تمام بازی‌های این فصل در ترکیب ثابت پتربورو قرار گرفت و 90 دقیقه در زمین حضور داشت. او یکی از سدهای دفاعی پتربورو در این بازی بود، هر چند مهاجمان اکسترسیتی آنچنان که باید زهردار و خطرناک نبودند.

پتربورو در لیگ یک، با کسب 38 امتیاز از 20 بازی در رده چهارم جدول قرار دارد. پورتسموث، ساندرلند و لوتون‌تاون تیم‌هایی هستند که در جدول بالاتر از پتربورو قرار دارند. البته نه با اختلاف زیاد بلکه قابل جبران.

 

1

captcha
تازه ها
بیشتر