فوتبال ایران / شناسه خبر: 90424 / تاریخ انتشار : 1397/9/14 17:12
|

بسته خبری پرسپولیس/ مصلح به سپاهان می‌رسد

شایان مصلح فردا در اختیار کادر فنی قرار می‌گیرد تا خود را برای بازی با سپاهان آماده کند.

ایران ورزشی آنلاین /

 

تقدیر رییس‌جمهور از بیرانوند

علیرضا بیرانوند از سوی حسن روحانی، رییس‌جمهور در اجلاس سراسری نماز در استان سمنان مورد تقدیر قرار گرفت و به عنوان سفیر نماز معرفی شد. متن تقدیرنامه بیرانوند به شرح زیر است: «زیباترین عبادت حق نماز است که ستون دین و معراج مومن است. همه آن‌هایی که در اقامه باشکوه‌تر نماز تلاش می‌کنند بی‌تردید در استحکام دین خداورند و عروج انسان‌ها به سوی خالق مهربان کوشیده‌اند. بدینوسیله از اهتمام ارزشمند جنابعالی در ترویج فرهنگ نورانی نماز در آوردگاه‌ها ورزشی صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمایم. امید است تلاش‌ها خالصانه شما مورد پذیرش درگاه خداوند بزرگ قرار گیرد.»

 

انصاری شنبه زیر تیغ

محمد انصاری که به دلیل پارگی رباط صلیبی تا پایان فصل نمی‌تواند بازی کند، روز شنبه زانوی خود را به تیغ جراحی خواهد سپرد. قرار است انصاری توسط دکتر کیهانی که جراحی شود و یک روز بعد از آن یعنی یکشنبه از بیمارستان مرخص خواهد شد تا دوران نقاهت را در منزل سپری کند.

 

سفر یک روزه به اصفهان

به خاطر بازی با سپاهان، پرسپولیسی‌ها دو روز اول هفته‌ی آینده‌ را در اصفهان می‌گذرانند. پرسپولیس روز شنبه پس از آخرین تمرین خود با پرواز ساعت 16:15 دقیقه راهی اصفهان می‌شود و پرواز بازگشت هم برای ساعت 21:30 دقیقه روز یکشنبه رزرو شده است.

 

پرسپولیسی‌ها در پک

ملی‌پوشان پرسپولیس راهی ساختمان پک شدند. علیرضا بیرانوند به دلیل حضور در مراسم اجلاس نماز در سمنان در تمرین پرسپولیس حضور نداشت و از سمنان مستقیما راهی ساختمان پک شد اما احمد نوراللهی صبح با پرسپولیس تمرین کرد و عصر هم در ساختمان پک ریکاوری می‌کند.

 

از جمعه پشت درهای بسته

درهای محل تمرین پرسپولیس پنجشنبه به روی رسانه‌ها و هواداران باز خواهد بود اما طبق روال همیشگی دو تمرین آخر پشت درهای بسته انجام می‌شود. این یعنی تمرینات جمعه و شنبه هیچ میهمانی نخواهد داشت.

 

مصلح به سپاهان می‌رسد

مدافع مصدوم پرسپولیس برای بازی هفته آینده برابر سپاهان مشکلی ندارد. شایان مصلح که دو بازی اخیر را به دلیل مصدومیت از دست داده بود از پنجشنبه در اختیار کادر فنی قرار می‌گیرد تا برای بازی با سپاهان آماده شود.

 

2 – 390

captcha
تازه ها
بیشتر