فوتبال ایران / شناسه خبر: 90422 / تاریخ انتشار : 1397/9/14 16:46
|

این پرسپولیس شگفت‌انگیز: صعود به جای افت

پرسپولیس بر خلاف پیش‌بینی‌های بدبینانه‌ی ما نه تنها بعد از نایب‌قهرمانی در آسیا افت نکرد، بلکه حالا باید یکی از مدعیان جدی قهرمانی نیم‌فصل حسابش کنیم.

ایران ورزشی آنلاین / بعد از اینکه پرسپولیس نتوانست در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا شکست بازی رفت مقابل کاشیما آنتلرز را جبران کند و در نهایت نایب‌قهرمان این تورنمنت شد، پیش‌بینی‌ها این بود که تیم برانکو در ادامه لیگ برتر افت خواهد کرد. برعکس این پیش‌بینی‌ها اما پرسپولیس خیلی خوب عمل کرد و اتفاقا ین برهه تبدیل به یکی از بهترین مقاطع نتیجه‌گیری این تیم تبدیل شد.

پرسپولیس بعد از بازی برگشت با کاشیما 4 بازی در لیگ برتر انجام داد و از این 4 بازی 10 امتیاز گرفت. تیم برانکو موفق شد در این چهار بازی تیم‌های پیکان، ماشین‌سازی و ذوب‌آهن را شکست بدهد و مقابل تراکتورسازی هم به تساوی برسد. همه این اتفاقات در حالی رخ داد که پرسپولیس و برانکو از لحاظ بازیکن به شدت در مضیقه بودند و بیش از انگشتان یک دست بازیکن مصدوم داشتند.

پرسپولیس اما بر خلاف پیش‌بینی‌های بدبینانه‌ی ما نه تنها افت نکرد، بلکه حالا باید یکی از مدعیان جدی قهرمانی نیم‌فصل حسابش کنیم. قرمزهای تهران تا پایان نیم‌فصل یک بازی با سپاهان در اصفهان دارند و یک بازی هم با پارس‌جنوبی در تهران.

 

2 – 180

کلیدواژه
پرسپولیس
captcha
تازه ها
بیشتر