فوتبال ایران / شناسه خبر: 90357 / تاریخ انتشار : 1397/9/13 17:23
|

رونمایی از مشتری جدید طارمی

طارمی مشتری تازه‌ای پیدا کرده و باشگاه فولاد که با حضور افشین‌ قطبی، نشان داده که برنامه‌های بزرگی برای آینده باشگاه دارد، زمزمه‌هایی درباره جذب طارمی را هم سر داده است.

ایران ورزشی آنلاین / درست از همان زمان که زمزمه‌هایی درباره نارضایتی باشگاه الغرافه از عملکرد مهدی طارمی مطرح شد، پیشنهاد باشگاه‌های ایرانی برای این بازیکن هم راه خود را به رسانه‌ها باز کرده است.

طارمی این روزها حسابی تحت فشار است. مثل همیشه در موقعیت‌سازی فوق العاده است اما نمی‌تواند موقعیت‌هایش را به گل تبدیل کند. قطری‌ها هم خیلی صبر و تحمل ندارند که منتظر بمانند تا طارمی گل بزند.

به دنبال همین موضوع بود که بحث مذاکره او با باشگاه تراکتورسازی در برهه‌ای جدی شد. تراکتورسازی که استوکس و اروین را از دست داده بود، به سراغ مهدی طارمی رفته بود و ظاهراً مذاکراتی هم با او داشت.

حالا طارمی مشتری تازه‌ای پیدا کرده و باشگاه فولاد که با حضور افشین‌ قطبی، نشان داده که برنامه‌های بزرگی برای آینده باشگاه دارد، زمزمه‌هایی درباره جذب طارمی را هم سر داده است. فولادی‌ها در خط حمله خود مشکل دارند و در تلاش هستند تا برای رفع این مشکل طارمی را به خدمت بگیرند.

 

160 – 11

captcha
تازه ها
بیشتر