ورزش جهان / شناسه خبر: 90321 / تاریخ انتشار : 1397/9/13 02:20
|

گریزمان، نفر سوم توپ طلا: کمی ناراحتم

انتظار فرانسوی‌ها برای بردن توپ طلا همچنان ادامه دارد. آخرین بازیکن فرانسوی که برنده توپ طلا شد، زیدان بود که همزمان با قهرمانی فرانسه در جام جهانی 2018 به این عنوان رسید. فرانسوی‌ها امیدوار بودند که به لطف دومین قهرمانی جهان امسال توپ طلا به یکی از بازیکنان این تیم برسد، ولی این اتفاق رخ نداد.

در این رده‌بندی آنتوان گریزمان بالاترین رتبه را در میان فرانسوی‌ها دارد و بعد از مودریچ و رونالدو در رده سوم قرار گرفت. او در سال 2018 موفق شد با آتلتیکو مادرید قهرمان لیگ اروپا شود و با فرانسه فاتح جام جهانی شد.

گریزمان: مودریچ شایسته توپ طلا بود

گریزمان در حاشیه مراسم توپ طلا درباره موفقیت مودریچ گفت: «او شایسته این عنوان بود و فصل خیلی خوبی را پشت سرگذاشت. او قهرمان لیگ قهرمانان شد و کرواسی را در جام جهانی به فینال رساند. در نهایت این افراد هستند که رای می‌دهند و انتخاب می‌کنند. برای رونالدو هم همینطور. او قهرمان لیگ قهرمانان شد و گل‌های خیلی زیادی زده. او و مسی همچنان غول‌های دنیای فوتبال هستند.»

گریزمان درباره اینکه سرانجام یک روز برنده توپ طلا می‌شود یا نه اضافه کرد: «سوال خوبی است. اگر به تلاش فعلی ادامه دهم، چرا که نه؟ فکر می‌کنم در مسیر درستی حرکت می‌کنم. این دومین بار است که در رده‌بندی توپ طلا روی سکو می‌روم (اولی سال 2016)، پس باید ادامه بدهم. هنوز کار زیادی در پیش دارم.»

او درباره احساسش هم گفت: «کمی ناراحتم.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر