فوتبال ایران / شناسه خبر: 90292 / تاریخ انتشار : 1397/9/12 17:01
|

ایران ورزشی آنلاین / باشگاه اسپانیایی ایبار خواستارحضورمحمدحسین کنعانی زادگان درتمرینات خود شده است. این باشگاه در دعوت نامه خود خواسته تا کنعانی زادگان در ژانویه 2019 به اسپانیا برود و بعد از حضور تستی و آزمایشی در تمرینات این تیم، در صورت قبولی قرارداد رسمی امضا کند و به این تیم بپیوندد.

این در حالی است که باشگاه ماشین‌سازی تبریز اعلام کرد: نامه‌ای از سوی ایبار به این باشگاه ارسال نشده است و این باشگاه اسپانیایی باید با باشگاه مکاتبات لازم را انجام دهد.»

محمد حسین کنعانی‌زادگان اما دریافت نامه را تایید کرده او دراین باره گفته:« نامه‌ی باشگاه ایبار به دست ما رسیده است و هنوز در این باره تصمیمی نگرفته‌ام.»

البته دعوت نامه باشگاه ایبار دلیلی بردرخواست قطعی این باشگاه برای جذب کنعانی زادگان نیست و بسیاری از باشگاه های اروپایی چنین شرایطی را می‌پذیرند که یک بازیکن از آسیا برای شرکت درتمرینات این تیم و با شرط قبولی درتست های فنی به جمع آن ها ملحق شود. درواقع دعوت نامه ای که باشگاه ایبار به دست مدیربرنامه های کنعانی زادگان رسانده به جهت حضور درتست های فنی است و باید دید که آیا کنعانی زادگان تن به چنین دعوتی می‌دهد یا خیر؟

معمولا بازیکنان شاخص فوتبال ایران بدون تست فنی به تیم های اروپایی ملحق می‌شوند و پیش تر که نکونام، شجاعی و بعد ها کریم انصاری فرد درلالیگا حضوریافتند هیچ گاه شرط تست فنی را قبول نکرده بودند.

البته همه باشگاه ها حق دارند از بازیکنان خود تست پزشکی بگیرند اما تست فنی نوعی کوچک شمردن توانایی های بازیکنان حرفه ای است. 

1

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر