فوتبال ایران / شناسه خبر: 90166 / تاریخ انتشار : 1397/9/10 17:05
|
از حالا طرفدار مدافعان تیم ملی هستم

خداحافظی سیدجلال از تیم ملی

بعد از اینکه با خانواده‌ام مشورت کردم تصمیم گرفتم از فوتبال ملی کنار بروم. شرایط برای خودم و پرسپولیس سخت شده و می‌خواستم تمرکزم را روی پرسپولیس بگذارم.

خداحافظی سیدجلال از تیم ملی

سیدجلال حسینی که در آستانه جام جهانی 2018 از فهرست نهایی تیم ملی خط خورد  و بعد از این تورنمنت هم دعوت نشد رسما از تیم ملی خداحافظی کرد.کاپیتان 36 ساله پرسپولیس که 116 بازی ملی در کارنامه دوران بازیگری اش ثبت کرد قرار است فردا(یکشنبه) نشستی خبری داشته باشد.نشستی که برانکو و گرشاسبی هم در آن حضور خواهند داشت و سیدجلال درباره داستان حضور 11 ساله اش در تیم ملی صحبت خواهد کرد.

با این حال حسینی امروز در مصاحبه ای بعد از لو رفتن تصمیمیش گفت:«بالاخره باید روزی از تیم ملی کنار می‌رفتم و امروز تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم.می‌خواهم از حالا همه تمرکزم را روی پرسپولیس بگذارم و فکر می‌کنم فرصت خوبی بود تا از تیم ملی کنار بروم.همان طور که در صفحه شخصی‌ام نوشتم از همه کسانی که در این مدت از من حمایت کردند تشکر می‌کنم.»

وی ادامه داد:«واقعا ممنون مردم کشورم هستم.در متنی که نوشتم هم از همه تشکر کردم و از همین طریق باز هم از مردمی که از من حمایت کردند ممنون هستم.چه زمانی که در تیم ملی بازی می‌کردم،چه زمانی که از تیم ملی خط خوردم و چه حالا که از تیم ملی خداحافظی کردم بارها از من حمایت کردند و از همه آنها تشکر می‌کنم. »

کاپیتان پرسپولیس درباره اینکه خیلی‌ها منتظر بودند باز هم او را در لباس تیم‌ملی ببینند گفت:«همیشه و در هر حالتی برای موفقیت تلاش کردم.هنوز هم می‌خواهم به موفقیت‌هایم ادامه دهم اما شرایط واقعا سخت شده است.بعد از اینکه با خانواده‌ام مشورت کردم تصمیم گرفتم از فوتبال ملی کنار بروم.شرایط برای خودم و پرسپولیس سخت شده و می‌خواستم تمرکزم را روی پرسپولیس بگذارم. تا الان یک رقیب سرسخت برای مدافعان تیم ملی بودم اما از امروز هوادار سرسخت آنها خواهم بود.من با این بچه‌ها در تیم ملی زندگی کردم و می‌دانم چقدر کار سختی انجام می‌دهند.»

حسینی در خصوص اینکه برانکو درباره خداحافظی‌اش چه صحبتی داشته گفت:«من با آقای برانکو در این خصوص صحبت کردم. او در جریان همه چیز قرار دارد و من همه چیز را به او گفته بودم.من در زمان سرمربیگری برانکو هم به تیم ملی دعوت می‌شدم و از او هم قدردانی می‌کنم. فردا در نشست خبری هم یک بار دیگر از همه کسانی که برایم زحمت کشیدند تشکر خواهم کرد.»

1

captcha
تازه ها
بیشتر