ورزش ایران / شناسه خبر: 90147 / تاریخ انتشار : 1397/9/10 16:13
|

تیم جدید حدادی باز هم چینی از آب درآمد

حامد حدادی یک بار دیگر برای فصل پیش روی رقابت‌های باشگاهی با یک تیم چینی به توافق رسید.

ستاره تیم ملی بسکتبال ایران به یک تیم چینی پیوست. حامد حدادی که به چین سفر کرده در نهایت با تیم شینجیانگ به توافق رسید و قراردادش را برای حضور در ترکیب این تیم امضا کرد.

حدادی که در فصل های اخیر ورزش حرفه ای خود در لیگ چین (CBA) بوده، امسال نیز در چین خواهد بود و در لیگ این کشور دست به توپ می شود.
ستاره تیم ملی ایران سابقه قهرمانی در لیگ چین را هم دارد. او با سیچوان قهرمان این مسابقات شده است. با این حال سال پایانی حضور حدادی در سیچوان تجربه خوبی برای او نبود و بازیکن دو متر و هجده سانتی‌متری بسکتبال ایران در کنار مصدومیت‌های مداوم، نتایج خوبی هم با تیم خود نگرفت.

بنا بر گفته‌های خود حدادی او پیشنهادهای خوبی در ابتدای فصل نقل و انتقالات از لیگ چین و اروپا داشت اما به آن‌ها پاسخ نداد تا خیلی دیر تکلیف نهایی‌اش برای فصل پیش روی رقابت‌های باشگاهی مشخص شود.

گفته می‌شود یکی از دلایل اصلی غیبت او در بازی‌های تیمی ملی در پنجره پنجم برابر استرالیا و فیلیپین هم همین ماجرا بوده و او برای سفر به چین و مشخص کردن تیم آینده‌اش، نیاز به مرخصی داشته است و به اردوی تیم ملی نرفته است.

  • تیم جدید حدادی باز هم چینی از آب درآمد

این فصل، ششمین فصل حضور حامد حدادی در لیگ چین به حساب می‌آید. صمد نیکخواه هم پیش از این چند سالی را در این لیگ به میدان رفت اما فصل گذشته اعلام کرد که دیگر به بازی در CBA ادامه نخواهد داد.

 

---
 
 
 
230/4
captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر