فوتبال ایران / شناسه خبر: 90113 / تاریخ انتشار : 1397/9/9 21:58
|
مالیات کار در پرسپولیس را فولاد می‌پردازد

افشین قطبی سرمربی فولاد خوزستان شد

افشین قطبی بار اول که به فوتبال ایران آمد با رقمی گزاف سرمربی پرسپولیس شد و آخرش کسی نفهمید که چرا مالیات خود را پرداخت نکرد و از ایران رفت. حالا آن بدهی مالیاتی را فولاد خوزستان می‌پردازد.

افشین قطبی یک و نیم فصل سرمربی فولاد خوزستان

مهدی عباسی راد / افشین قطبی پس از چند جلسه مذاکره با مدیران باشگاه فولاد خوزستان قراردادی را به مدت یک و نیم فصل امضا کرد تا سرمربی این تیم باشد. فولاد خوزستان البته در دو هفته اخیر با عزیز فریسات، سرمربی موقت خود نتایج خوبی گرفته بود اما آنها بین چند گزینه برای سرمربیگری تیم‌شان با افشین قطبی به توافق رسیدند.

---

 

فولاد خوزستان به رغم در اختیار داشتن بودجه مناسب و امکانات سخت‌افزاری و بودجه و تشکیلات برای تیم‌های پایه در اغلب فصل‌ها تیم موفقی در لیگ برتر نیست و اگرچه موفق به قهرمانی در لیگ برتر ایران شده اما همواره با چالش‌های جدی در نتیجه‌گیری نیز مواجه شده است. فولاد از تیم‌های متمول فوتبال ایران محسوب می‌شود و نظم مالی دارد اما به اندازه سرمایه‌گذاری‌اش موفق نبوده و باید دید با افشین قطبی این فصل و فصل آینده را چگونه سپری خواهد کرد.

گزارش پیشین ایران ورزشی درباره تصمیم‌گیری در باشگاه فولاد خوزستان و شایعه حضور‌ افشین قطبی را بخوانید:

فولاد چه نقشه‌ای دارد؟

مذاکره فولاد با قطبی

سابقه مربیگری افشین قطبی

افشین قطبی تجربه کار در فوتبال ایران را دارد و با تیم پرسپولیس به قهرمانی در لیگ برتر هم رسیده. او پیش از حضور در پرسپولیس در تیم ملی آمریکا مدتی نقش آنالیزور و مربی را داشت و البته در دوران سرمربیگری گاس هیدینک، دیک ادوکات و پیم وربیک در تیم ملی فوتبال کره جنوبی، کمک مربی بود. افشین قطبی در تیم‌های سوون سامسونگ کره جنوبی، لس‌آنجلس گلکسی آمریکا، شیمیزو اس-پالس ژاپن، کوراسائو، بوریرام یونایتد تایلند و شیجیاژوانگ چین مربیگری کرده است.

 

مالیات افشین قطبی و نکات قرارداد با فولاد

قرارداد افشین قطبی با فولاد خوزستان به مدت یک و نیم فصل است و شایعه شده باشگاه فولاد پذیرفته که مالیات به جا مانده از دوره فعالیت قطبی در پرسپولیس را از محل قرارداد قطبی با فولاد بپردازد. خبر دیگر اینکه احتمالا محسن خلیلی دستیار افشین قطبی در فولاد خواهد بود و البته او دستیار خارجی نیز با خود به فولاد می‌آورد.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر