فوتبال ایران / شناسه خبر: 90040 / تاریخ انتشار : 1397/9/8 20:03
|

سرجیو: ما آماده بودیم که استقلال را ببریم

ما آماده بودیم که بازی را ببریم و به همین دلیل با ۲ مهاجم بازی کردیم. از سوی دیگر می‌دانستیم که استقلالی‌ها محکم بازی می‌کنند. تیم ما با کیفیت بازی کرد.

ایران ورزشی آنلاین / پائولو سرجیو، سرمربی نفت آبادان پس از شکست نفت مقابل استقلال گفت: بازی خوبی بود. ما آمدیم که بازی خوبی را داشته باشیم. می‌دانستیم که استقلال بازیکنان با کیفیتی دارد و آمدیم که بازی متعادل باشد. بدون ترس بازی کردیم و پرس داشتیم. در لحظاتی اشتباهاتی داشتیم و نتیجه را واگذار کردیم. هرچند در لحظاتی خوب بودیم. به استقلالی‌ها تبریک می‌گویم که حق‌شان برد بود.

پائولو سرجیو ادامه داد: در ۱۵ دقیقه اول بدون اعتماد به نفس بازی کردیم و استقلال بازی را در اختیار گرفت، اما در ادامه از نظر کیفی برابر بودیم. می‌توان گفت حریف از اشتباهات ما استفاده کرد و بازی را برد.


سرمربی نفت آبادان در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کردید سه گل بخورید یا خیر، گفت: خیر، ما آماده بودیم که بازی را ببریم و به همین دلیل با ۲ مهاجم بازی کردیم. از سوی دیگر می‌دانستیم که استقلالی‌ها محکم بازی می‌کنند. تیم ما با کیفیت بازی کرد. من مسئولیت شکست را می‌پذیرم، چون در برخی موارد اشتباه کردیم.

captcha
تازه ها
بیشتر