فوتبال ایران / شناسه خبر: 90034 / تاریخ انتشار : 1397/9/8 17:28
|

استقلال ۳ - نفت آبادان صفر / استقلال فقط نبرد، امیدهایش زنده شد

یک شروع آنچنانی برای استقلال در ورزشگاه آزادی. استقلال خیال بازگشت به روزهای خوب را دارد. در صحنه‌ای که روح‌الله روی توپ اثر نگذاشت تا طارق کار را تمام کند، می‌شد فهمید استقلال به هوش آمده است.

ایران ورزشی آنلاین / پنج‌شنبه ۸/ ۹ / ۹۷، هفته چهاردهم از هجدهمین دوره لیگ برتر، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه آزادی، تماشاگر: ۱۲ هزار نفر

 

استقلال ۳

گل‌ها: فرشید باقری (۹)، طارق همام (۲۴)، اللهیار صیادمنش (۷۴)

نفت آبادان صفر

 

داور: علی صفایی، کمک‌ها: مهدی عالی‌قدر، مهدی شفیعی

اخطار:

کرار جاسم (73)، اکبر ایمانی (76)، سیروان قربانی (۸۵) از صنعت نفت آبادان

میلاد زکی‌پور (80)، مارکوس نویمایر (۸۶) از استقلال

اخراج: -

بازیکن برتر: طارق همام

استقلال: مهدی رحمتی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، میلاد زکی پور (۸۷ - میثم تیموری)، فرشاد محمدی مهر (۸۳ - مارکوس نیومایر)، فرشید باقری، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، روح الله باقری (۶۵- اللهیار صیادمنش) ، وریا غفوری، طارق همام

سرمربی وینفرد شفر

نفت آبادان: شهاب گردان، حسین ساکی، سیروان قربانی، عقیل کعبی، اکبر ایمانی، طالب ریکانی (۴۶ - بهنام برزای)، میلاد جهانی (۶۷ - جاناتان بواریتو)، کرار جاسم محمد، مصطفی احمدی (۷۸ - محمدرضا غبیشاوی)، رضا جبیره، وفا هخامنش

سرمربی پائولو سرجیو

 

استقلال از اولین دقایق بازی نشان داد که قرار است یک روز جذاب را برای تماشاگرانش بسازد. گل زود‌هنگام و سپس ادامه نمایشی زیبا. استقلال به نفت فرصت نفس کشیدن نداد و با ۳ گل کار را تمام کرد اما صنعت نفت هرگز تیم بی‌برنامه‌ای نبود و اگرچه شکست سنگینی را در تهران تجربه کرد اما هرگز حریفی نبود که وا داده باشد. استقلال فقط نبرد، بلکه امیدهایش را زنده کرد تا بتواند تعقیب‌کننده جدی مدعیان باشد.

دقایق حساس:

دقیقه 4: شوت از راه دور کرار جاسم با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 7: ارسال محمدی‌مهر در تیر دوم به فرشید اسماعیلی رسید اما ضربه این بازیکن بلاک شد و به کرنر رفت.

دقیقه 33: روح‌الله باقری در یک موقعیت مناسب با ضربه خود یک کرنر برای استقلال به دست آورد.

دقیقه 37: ضربه سیروان قربانی را مهدی رحمتی با یک واکنش خوب راهی کرنر کرد. این کرنر ارسالی برای نفت ثمری نداشت.

دقیقه 44: حرکت خوب بازیکنان نفت آبادان با پاس در عمق همراه شد که محمدی‌مهر قبل از بازیکن نفت آبادان به توپ رسید و توپ را به کرنر فرستاد. این کرنر نتیجه‌ای برای نفت نداشت.

دقیقه 58: حرکت ترکیبی بازیکنان استقلال در محوطه جریمه به فرشید باقری رسید اما ضربه این بازیکن با اختلاف اندکی به بیرون رفت.

دقیقه 60: حرکت بازیکنان استقلال در یک رفت و برگشت به روزبه چشمی پشت محوطه جریمه رسید اما ضربه این بازیکن با اختلاف اندکی به بیرون رفت.

دقیقه 71: سانتر خوب وریا غفوری با ضربه سر صیادمنش همراه شد اما این توپ با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 84: حرکت عالی نویمایر و طارق همام پشت محوطه جریمه، توپ را به نویمایر رساند اما این بازیکن بد شانس بود که ضربه او به تیرک برخورد کرد.

 

شرح گل‌ها:

استقلال یک - نفت آبادان صفر (دقیقه ۹: فرشید باقری): ارسال فرشید اسماعیلی بعد از تعلل مدافعان نفت به باقری رسید و فرشید توانست با یک ضربه دقیق و هوشمندانه دروازه گردان را باز کند.

استقلال ۲ - نفت آبادان صفر ( دقیقه ۲۴: طارق همام): حرکت عالی فرشاد محمدی مهر از سمت راست با پاس کات بک او همراه شد. روح‌الله باقری به خوبی از کنترل توپ صرف نظر کرد تا توپ در موقعیت بهتر به طارق همام برسد و ضربه این بازیکن گل دوم آبی‌های تهران را رقم زد.

استقلال ۳ - نفت آبادان صفر (دقیقه ۷۴ اللهیار صیادمنش): حرکت خوبی که صیادمنش در مرکز زمین با توپ گیری آغاز کرد به اسماعیلی رسید و این بازیکن صیادمنش را در موقعیت تک به تک قرار داد تا گل سوم استقلال با یک نوک پای دقیق به ثمر برسد.

captcha
تازه ها
بیشتر