فوتبال ایران / شناسه خبر: 90010 / تاریخ انتشار : 1397/9/7 18:23
|
انتظار داشتند به ما هم 6-5 گل بزنند

درگیری بانوان ایران و ازبک از نگاه عبدی

علاوه بر این ازبکستان انتظار داشت به تیم ما هم مثل افغانستان،تاجیکستان و قرقیزستان پنج، شش گل بزند اما وقتی که تیم ما خوب و قوی ظاهر شد به تیم حریف فشار آمد.

توضیح حسین عبدی درباره درگیری بازیکنان ایران و ازبکستان

حسین عبدی مشاور تیم های فوتبال بانوان ایران که در ازبکستان بسر می برد در مورد درگیری بازیکنان ایران و ازبکستان در دقایق پایای بازی روز سه شنبه گفت:«بازیکنان ما مقصر نبودند.در صحنه درگیری چند نفر از بازیکنان ازبکستان بدون توپ بازیکنان ما را زدند و آنگونه که دختران تیم‌مان بعد از بازی به من گفتند از نیمه اول با فحاشی سعی کردند روی مخ بازیکنان ما کار کنند.

علاوه بر این ازبکستان انتظار داشت به تیم ما هم مثل افغانستان،تاجیکستان و قرقیزستان پنج، شش گل بزند اما وقتی که تیم ما خوب و قوی ظاهر شد به تیم حریف فشار آمد.در صحنه درگیری بحث سر این بود که یکی از بازیکنان ما می‌خواست توپ را بزند و بازیکن حریف آمد که با سر توپ را بردارد که پای بازیکن ما به صورت او خورد و یک حالت بیهوشی برایش پیش آمد.

از آنجا بود که بازیکنان ازبکستان به سمت بازیکن تیم ما حمله کردند و بقیه هم می‌خواستند دو تیم را جدا کنند.این اتفاق باعث درگیری شد .داور هم تا پایان نتوانست بازی را کنترل کند و با بازیکن ازبکستان مماشات کر چون باید اخراجش می کرد.»

3-185

captcha
تازه ها
بیشتر