فوتبال ایران / شناسه خبر: 89986 / تاریخ انتشار : 1397/9/7 17:02
|
رایان، ناامید از حضور در تیم ملی

برد پتربورو در بیستمین بازی متوالی تفضلی

تفضلی امیدوار بود به پیراهن تیم ملی برسد و توسط کی‌روش حضور در اردو را تجربه کند اما این مدافع 196 سانتیمتری هنوز به هدف خود نرسیده و بعید است بتواند در جام ملت‌های آسیا، عضوی از فهرست تیم ملی باشد.

برد پتربورو در حضور رایان تفضلی

پتربورو بعد از چند شکست و تساوی متوالی و خروج از جمع مدعیان صعود به چمپیونشیپ، در هفته بیستم لیگ یک انگلیس میزبان ویمبلدون بود. بازی در ورزشگاه آباکس و در حضور 5046 تماشاگر برگزار شد و رایان تفضلی مثل همیشه در ترکیب ثابت پتربورو حضور داشت.

پتربورو که نیاز مبرمی به کسب پیروزی داشت با گل دقیقه 60 مادیسون، ویمبلدون رده بیست و سومی را شکست داد تا 38 امتیازی شود و در رده چهارم جدول قرار بگیرد. پورتسموث با کسب 44 امتیاز از 19 بازی صدرنشین است، ساندرلند با 40 امتیاز در رده دوم قرار دارد و لوتون‌تاون هم با امتیاز برابر با پتربورو در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار گرفته است.

رایان تفضلی که این روزها اخباری درباره حضورش در فولام منتشر شده، برای بیستمین بازی پیاپی در ترکیب پتربورو قرار گرفت و 90 دقیقه برای این تیم بازی کرد. تفضلی روی هم 1756 دقیقه در زمین بوده و در طول این 20 بازی، فقط 34 دقیقه حضور در زمین را از دست داده است.

تفضلی هم قبل و هم بعد از جام جهانی 2018 امیدوار بود به پیراهن تیم ملی برسد و توسط کی‌روش حضور در اردو را تجربه کند اما این مدافع 196 سانتیمتری هنوز به هدف خود نرسیده و بعید است بتواند در فاصله کوتاه تا جام ملت‌های آسیا، عضوی از فهرست 23 نفره تیم ملی باشد.

 

12

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر