فوتبال ایران / شناسه خبر: 89879 / تاریخ انتشار : 1397/9/5 18:52
|
منتقد تازه کی‌روش از زیر شانه تخم مرغ می‌آید

مترسکی در بهشت

لیلا اوتادی بازیگر درجه سوم فیلم‌های سینمایی جدیدترین منتقد کارلوس کی‌روش است!

ایران ورزشی آنلاین / آیسان سعیدی / ستاره های سینما همیشه علاقه وافری به عرض اندام در حوزه ورزش دارند و از این مسیر اعتباری دوچندان برای خود می خرند و بیشتر در قاب رسانه ها و دوربین می نشینند. در این میان برخی ها که از دور خارج شده اند و از اساس هم هرگز چهره مهمی نبوده اند، ظاهرا می کوشند از نمد ورزش برای سر بی اعتبار خود کلاهی بدوزند! نمونه اش لیلا اوتادی هنرپیشه درجه سوم سینمای ایران که عمده نقش هایش را در فیلم های به اصطلاح شانه تخم مرغی نظیر مالیخولیا، اخراجی ها، ناردون، کاتیوشا، سه بیگانه، زن‌ها فرشته‌اند، دردسر بزرگ، چهارانگشتی، چپ دست، عروسک، پیتزا مخلوط، شیر تو شیر و... ارائه داده، با اظهارنظری عجیب درباره کارلوس کی‌روش خواسته تا از این راه نام خود را سر زبان ها بیندازد و اعتباری هر چند منفی به کف بیاورد چرا که ظاهرا این بازیگر معتقد به گزاره «بدنامی، بهتر از گمنامی» است.

اوتادی در آخرین صحبت های خود و در شرایطی که خود را علاقمند به ورزش فوتبال هم نمی داند، در یک برنامه تلویزیونی به صحبت های کی‌روش در مورد سختی کارش در ایران واکنش نشان داده و گفته: «در اخبار دیدم که می گفتند در ایران به کی روش خیلی سخت گذشته؛ از حرف هایی هم استفاده کردند که شاید درست نباشد بگویم، ولی معنی اش این بود که تو چه غلطی در ایران می کنی؟! (کی‌روش خطاب به خودش). این همه پولی که به دلار گرفته اند و من خیلی ناراحت می شوم که به ایران می آیند و غر هم می زنند؛ اگر بد است، خب نیایید. همین که مردم را به جام جهانی برده اید و مردم خوشحال هستند، کافی است.»

اوتادی که از دستمزد کارلوس کی روش اظهار ناراحتی می کند حتما فراموش کرده برای بازی در فیلم درجه 3 «زن، مرد، زندگی» در سال 92، نزدیک به 100 میلیون ناقابل دستمزد گرفت تا برای یک بازی بی مایه لقب گرانترین بازیگر سال را از آن خود کند. فیلمی که البته 100 میلیون هم فروش نداشت!

اوتادی بهتر است به جای اظهار نظر در حوزه ورزش و فوتبال که هیچ سررشته ای در آن ندارد و قطعا تا به امروز یک 90 دقیقه کامل را هم تماشا نکرده، سرگرم فیلم های بی مایه ای باشد که حتی به درد زیر شانه تخم مرغ هم نمی خورند و بابت آنها دستمزدهای چند ده میلیونی بگیرد و البته خوش باشد که حداقل کسی به او بابت این فیلم های بی مایه و تهی و دستمزدهایی که به جیب او می روند و هزینه ای که دور ریخته می شوند، ایرادی نمی گیرد.

رابطه اوتادی و فوتبال در تمام این سال ها تنها به یک شایعه عجیب درباره رابطه او با یکی از ستاره های پرحاشیه وقت پرسپولیس محدود می شده و ظاهرا به واسطه همین رزومه روشن و طلایی این حق را برای خود قائل دانسته که درباره فوتبال اظهارنظر کند. هنرپیشه ای که حتی در حوزه سینما نیز آنقدر اعتبار و آوازه ای ندارد که نظراتش خریدار داشته باشد و به قول مسعود فراستی ماقبل نقد است!

به نظر می رسد که اوتادی کتاب «در بهشتی که کلاغی نیست، مترسک هم نیست» را وصف حال خود نوشته، چرا که انتقادهایش بیشتر تداعی کننده مترسکی در بهشت است، البته اگر این کتاب را خود او نوشته باشد!

12

captcha
تازه ها
بیشتر