فوتبال ایران / شناسه خبر: 89766 / تاریخ انتشار : 1397/9/4 14:46
|

تکذیب شد: پرسپولیس میزبان الاهلی را معرفی نکرده است

باشگاه پرسپولیس انتخاب سه کشور امارات، قطر و عمان برای میزبانی از تیم الاهلی عربستان را تکذیب کرده است.

ایران ورزشی آنلاین / باشگاه پرسپولیس هیچ کشوری را برای میزبانی احتمالی از تیم الاهلی عربستان معرفی نکرده است. پرسپولیس در شرایطی در گروه چهارم مرحله گروهی هفدهمین دوره لیگ قهرمانان با الاهلی همگروه شده که به لطف کوتاهی فدراسیون، باید در کشور دیگری غیر از ایران و عربستان دو دیدار رفت و برگشت خود را مقابل این تیم برگزار کند.

در همین رابطه در خبر‌ها آمده بود که باشگاه پرسپولیس سه کشور امارات، عمان و قطر را به کنفدراسیون فوتبال آسیا برای میزبان از حریف عربستانی خود معرفی کرده اما این خبر را باشگاه تایید نکرد. در تکذیب این خبر، پندار خمارلو مدیر رسانه‌ای و روابط عمومی باشگاه پرسپولیس که به تازگی از مالزی (محل برگزاری مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان) برگشته است، گفت: «تا الان که با شما صحبت می‌کنم، هیچ تصمیم قطعی در این مورد اتخاذ نشده و همه کشورهای مطرح شده فقط در حد گمانه‌زنی است. قطعاً این موضوع ابتدا باید در جلسات هیات مدیره باشگاه بررسی شود تا در نهایت به گزینه نهایی برسیم.»

خمارلو در پاسخ به این سؤال که چرا باشگاه پرسپولیس که در امارات طرفداران زیادی دارد در این کشور از حریف عربستانی خود میزبانی نمی‌کند، چنین گفته: «اتفاقاً ما دو دوره قبل که با الهلال همگروه بودیم ابتدا امارات را به عنوان گزینه اول میزبانی‌مان پیشنهاد دادیم و حتی باشگاه‌‌های اماراتی هم مخالفتی با این قضیه نداشتند اما تصمیم نهایی در این مورد را باید مسئولان اماراتی اتخاذ می‌کردند که در نهایت با این موضوع مخالفت شد. در واقع مراجع غیرفوتبالی و مقامات بالاتر کشور امارات مخالف میزبانی ما از تیم‌های عربستانی در این کشور بودند اما اینکه برای فصل جدید کدام کشور را انتخاب می‌کنیم، باید در هیات مدیره تصمیم‌گیری شود.»

پرسش دیگر از خمارلو این است که آیا نماینده‌های پرسپولیس که تازه از مالزی برگشته‌اند، پاداش فینالیست شدن این تیم را هم از ای‌اف‌سی دریافت کرده‌اند یا نه که او اینطور پاسخ داده: «ما برای شرکت در مراسم قرعه‌کشی راهی مالزی شدیم و موضوع دریافت پاداش به صورت نقدی توسط ما واقعیت ندارد. این پاداش را ای‌اف‌سی به صورت نقد در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار نخواهد داد، بلکه مراحل خاص خود را دارد که قطعاً مدیریت باشگاه بهتر می‌تواند در مورد آن اظهارنظر کند.»

 

2 – 350

captcha
تازه ها
بیشتر