فوتبال ایران / شناسه خبر: 89765 / تاریخ انتشار : 1397/9/4 14:08
|

موضوع مذاکره گرشاسبی و برانکو: اردوی خارجی و جذب بازیکن

باید ببینیم آیا باشگاه حاضر است برای خرید بازیکن جدید ماهینی و انصاری را از فهرستش خط بزند یا نه.

ایران ورزشی آنلاین / حضور حمیدرضا گرشاسبی در تمرین جمعه‌ی پرسپولیس مذاکره با مرد کروات بود و برنامه‌ریزی برای نیم‌فصل. مدیرعامل باشگاه می‌خواست نظر برانکو ایوانکوویچ درباره‌ی اردو‌های آماده‌سازی پرسپولیس در تعطیلات نیم‌فصل را بشنود و موضوع دیگری که درباره‌اش بحث کردند، حضور در نقل و انتقالات زمستانی بعد از یک محرومیت دو دوره‌ای بود. گرشاسبی به برانکو اعلام کرد باشگاه مشکلی برای ورود به بازار نقل و انتقالات نخواهند داشت و آماده است که بازیکنان جدیدی را که مورد توجه او قرار گرفته‌اند، به خدمت بگیرد.

این گفتگو تا شنبه شب هم ادامه پیدا کرد و گرشاسبی این بار برای مذاکره با برانکو ایوانکوویچ به اردوی پرسپولیس در هتل اوین رفت. آنها بعد از صرف شام در جمع بازیکنان، درباره‌ی برنامه‌های پرسپولیس در نیم‌فصل به مذاکره نشستند و مدیرعامل باشگاه برنامه اردوی نیم‌فصل پرسپولیس را هم از پروفسور گرفت تا در روزهای آینده شرایط لازم را برای برگزاری این اردو فراهم کند. 

مهم‌تر از این اردو اما همان بحث جذب بازیکن است که باید ببینیم آیا باشگاه حاضر است برای خرید بازیکن جدید ماهینی و انصاری را از فهرستش خط بزند یا نه.

 

2 – 180

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر