فوتبال ایران / شناسه خبر: 89734 / تاریخ انتشار : 1397/9/3 01:30
|
در آستانه بازی پرسپولیس - تراکتور

توافق جلال و مسعود: فحاشی کنید، بازی را متوقف می‌کنیم

جلال حسینی در صفحه اینستاگرام خود مدعی شده با مسعود شجاعی همتای خود در تیم رقیب توافق کرده‌اند که اگر اتفاقات تلخی روی سکوها با فحاشی و بی احترامی طرفین همراه شود اقدام به توقف بازی خواهند کرد.

ایران ورزشی آنلاین / کاپیتان‌های دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی از توافق برای توقف بازی پرسپولیس - تراکتورسازی در صورت فحاشی روی سکوها خبر دادند. دیدار حساس این هفته بین پرسپولیس و تراکتورسازی روز یکشنبه در شرایطی برگزار خواهد شد که جلال حسینی خبر از توقف بازی در صورت فحاشی روی سکوها داده‌ است.

با توجه به حساسیت دیدار این تیم‌ها در بازی این هفته و کری هواداران دو تیم طی روزهای اخیر به نظر می‌رسد این‌بار نیز حواشی بزرگی ساخته شود. این مساله اما در‌ اتفاقی جالب توجه با واکنش کاپیتان‌های دو تیم همراه شده. جلال حسینی در صفحه اینستاگرام خود مدعی شده با مسعود شجاعی همتای خود در تیم رقیب توافق کرده‌اند که اگر اتفاقات تلخی روی سکوها با فحاشی و بی احترامی طرفین همراه شود اقدام به توقف بازی خواهند کرد تا روح فوتبال جوانمردانه را حفظ کنند.

فوتبال ایران طی فصل جدید با اتفاقات تلخی همراه بوده که با واکنش چهره‌های فوتبال مواجه شده است و اکنون کاپیتان پرسپولیس و تراکتورسازی نیز در اقدامی جالب توجه به دنبال پاکسازی استادیوم‌ها از اتفاقاتی تلخ هستند که می‌تواند جذابیت‌های فوتبال را تحت شعاع قرار دهد.

 

captcha
تازه ها
بیشتر