فوتبال ایران / شناسه خبر: 89397 / تاریخ انتشار : 1397/8/28 15:02
|

ایران ورزشی آنلاین / دوشنبه 28/8/97، بازی معوقه‌ی هفته نهم از هجدهمین دوره لیگ برتر، ورزشگاه آزادی، ساعت 16:15

داور: مهدی مرجان‌زاده

کمک‌ها: محمدرضا ابوالفضلی، سعید علی‌نژادیان

نگاه فنی

پرسپولیسی‌ها در ۲۴ بازی مقابل جلالی ۹ برد بدست آورده‌اند، ۸ بار مجید جلالی آن‌ها را برده و ۷ تقابل آنها هم بدون برنده به پایان رسیده است. در این ۲۴ تقابل، سهم سرخپوشان پایتخت ۳۱ گل بوده یعنی به طور میانگین ۱.۲۹ گل زده در هر بازی. شاگردان جلالی هم ۲۸ گل به پرسپولیس زده‌اند که به طور میانگین ۱.۱۶ گل زده در هر بازی می‌شود. مجید جلالی اگر بتواند در بازی روز دوشنبه از سد لشگر نصفه و نیمه‌ی پرسپولیس بگذرد، ضمن اینکه به تنهایی مربی‌ای می‌شود که بیشترین برد را در تاریخ لیگ برتر مقابل این تیم داشته، در تعداد برد و باخت در لیگ برتر هم با پرسپولیسی‌ها برابر می‌شود. برانکو اما با وجود در اختیار نداشتن ملی‌پوشانش همچنان دنبال پیروزی است و از تیم خسته‌اش سه امتیاز را توقع کرده است. گذشته از خستگی این چند ماه، بگومگوهای اخیر بر سر برگزاری و یا تعویق این بازی هم بهانه‌ی خوبی بوده برای بهم زدن تمرکز پرسپولیس که باید ببینیم آیا جوان‌های کم‌تجربه‌اش حریف تیم سرسخت مجید جلالی می‌شوند؟ قرمزها البته حتی با پیروزی در این دیدار هم از رده‌ی چهارم بالاتر نخواهند رفت و برای نزدیک شدن به صدر جدول، باید به بازی‌های معوقه‌‌شان دل ببندند.

چهره ویژه پرسپولیس: سیامک نعمتی (88)

جلالی حاضر بود همه‌ی بازیکنانش را از دست بدهد اما نعمتی را نه. حالا اما باید تیمش را به دیدار پرسپولیسی بفرستد که یکی از ستاره‌هایش همین سیامک نعمتی است و حتما سرشار از انگیزه برای خودنمایی مقابل تیم سابقش.

چهره ویژه پیکان: محمد قاضی (11)

حضور کوتاه‌مدت قاضی در پرسپولیس آنقدر جذاب نبود که حالا با اشتیاق بنشاندمان پای تقابل امروز. بدون تردید دعواهای اخیر آنها بر سر قراردادی که هرگز تسویه نشد، بیشترین انگیزه را برای این رویارویی به هر دو طرف خواهد داد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، شایان مصلح، سیامک نعمتی، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، امید عالیشاه، آدام همتی، گادوین منشا، علی علیپور

ترکیب احتمالی پیکان: وحید شیخ‌ویسی، حجت حق‌وردی، سجاد مشکل‌پور، علی حمودی، شاهین ثاقبی، مگنو باتیستا، مهدی مومنی، آرمان قاسمی، سیدمهران موسوی، امیرحسین کریمی، محمد قاضی

 

2 – 390

captcha
تازه ها
بیشتر