فوتبال ایران / شناسه خبر: 89370 / تاریخ انتشار : 1397/8/27 16:06
|

دوشنبه، آخرین جلسه بررسی پرونده افشین پیروانی

این‌طور که عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفته، جلسه نهایی بررسی پرونده افشین پیروانی فردا انجام می‌شود و رای قطعی هم احتمالا تا پایان هفته اعلام خواهد شد.

ایران ورزشی آنلاین / این‌طور که عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفته، جلسه نهایی بررسی پرونده افشین پیروانی فردا انجام می‌شود و رای قطعی هم احتمالا تا پایان هفته اعلام خواهد شد.

پیش از این رئیس کمیته استیناف فدراسیون گفته بود به درخواست خود پیروانی قرار است مدیران حامی مالی پیشین تیم‌ملی هم برای توضیح فراخوانده شوند که به همین دلیل صدور رای پرونده تا امروز به تاخیر افتاده.

حالا اما مهدی دادرس گفته که رای پرونده پیروانی همین هفته اعلام می‌شود: «به دلیل اینکه آبروی فردی در میان است، در حال پیگیری تمام ابعاد هستیم تا تصمیم نهایی را بگیریم. باید اعضای کمیته استیناف اجماع داشته باشند تا رای قطعی صادر کنیم. همچنین از چند شاهد دعوت کرده بودیم به کمیته استیناف بیایند که این اتفاق رخ نداد و حالا قرار شده برای ادای توضیح بیایند. در جلسه روز دوشنبه آخرین مشورت‌ها را انجام می‌دهیم و به امید خدا تا پایان هفته رای را اعلام می‌کنیم. در این مدت خیلی تلاش کردیم تا جزئیات را بررسی کنیم و اکنون نمی‌توانم در مورد پرونده صحبت کنم. باید منتظر بمانید تا رای نهایی اعلام شود.»

 

2 – 180

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر