فوتبال ایران / شناسه خبر: 89327 / تاریخ انتشار : 1397/8/26 17:20
|
لباس نداریم، نیازمند توجه بیشتری هستیم

کرانچار: برای انتخاب بازیکنان به اسم تیم های‌شان نگاه نمی‌کنم

این تیم امکاناتی مثل تیم بزرگسالان می خواهد چون المپیک یک چالش خیلی بزرگ است و همه از ما و این تیم نتیجه و صعود به المپیک می خواهند.

ایران ورزشی آنلاین / زلاتکو کرانچار بعد از آخرین تمرین تیمش قبل از سفر به عمان لیست نهایی اش را برای این مسابقه اعلام کرد و گفت:« لیست نهایی را انتخاب کردیم، یک تعداد از بازیکنان مصدوم هستند.سایرین هم که با ما نمی‌آیند به این دلیل است که محدود شده‌ایم. در واقع من هیچ بازیکنی را خط نزده‌ام و اردوی دوم در آذر ماه با حضور همه برگزار می‌شود.در اردوی آذرماه احتمالا نفرات دیگری دعوت می شوند. که بتوانند برای بازی کردن فرصت پیدا کنند. در دی ماه اردوی نهایی ما برای آماده سازی برگزار می شود و در این ماه تیم کامل را در اختیار می گیریم و در تورنمنتی شرکت می کنیم که نشان می دهد ما چقدر پیشرفت کرده ایم. در بهمن ماه هم اگر چه در تاریخ فیفا نیست تلاش می کنیم اردویی برگزار کنیم. باید بازی دوستانه برگزار کنیم چون تیم با بازی است که ثبات و کیفیت فنی اش بهتر می شود.»

آیا خط خورده شاخصی در لیست تیم امید هست یا نه ؟

 غیبت صیادمنش و قائدی هماهنگ شده بود و باشگاه استقلال خواسته بود آنها 2 روز با تیم تمرین کنند. دلیلی برای ناراحتی هم وجود ندارد چون ما با باشگاه آنها هماهنگ کرده بودیم که 2 روز در استقلال بمانند.

پیکان و پرسپولیس بازیکنان خود را می خواستند.

 من نگاه نمی کنم بازیکنان عضو کدام تیم هستند و از بازیکنان آماده استفاده می کنم.مهم نیست بازیکنان عضو استقلال، پرسپولیس یا تراکتورسازی باشند و من آنها را در تیم ملی طبقه بندی می کنم.لیست را تشکیل می دهیم برحسب نیازهای تیم و راه دیگری نداریم. شما خواهید دید ما اصلا به هیچ باشگاهی لطف نکرده ایم و کسانی که خط می خورند می توانند برای باشگاه شان بازی کنند.درحال حاضر لیستی که اعلام کردیم را به عمان می بریم مگر آنکه تا شب کسی مشکل سلامتی یا مشکل خاصی پیدا کند آن وقت تغییراتی را خواهیم داد.بازیکنانی مثل حسین پور و دلفی مصدوم هستند و سایرین را هم تنها به دلیل محدودیت لیست نمی توانیم همراه ببریم. ما دو اردوی دیگر هم داریم و هر بازیکنی که شایستگی داشته باشد می تواند خودش را به لیست در این مدت برساند و در نهایت در دی ماه (ژانویه) لیست نهایی تشکیل خواهد شد.

از برنامه ها و جلسات تان با رئیس فدراسیون فوتبال بگوئید.

 ما برنامه هایمان را از اردیبهشت و خرداد که آغاز شده به صورت مکتوب به فدراسیون ارائه داده و تمام برنامه ها و مسابقات را در آن لحاظ کرده ایم و به همین خاطر است که الان اینجا ایستاده ام و دارم درباره برنامه های تیم امید در ماه های آینده با خبرنگاران حرف می زنم.

کمبودها و مشکلات تیم امید در مقطع فعلی چیست؟

 من فقط راجع به مسابقات صحبت می کنم. با بازی قبلی به مشکل بدی دچار شدیم چرا که اصلا مسابقه نداشتیم. این تیم مسابقات سختی را پیش رو دارم و باید بهترین شرایط برای آن فراهم شود و ما هم تلاش می کنیم تا آن ها را فراهم کنیم. این تیم امکاناتی مثل تیم بزرگسالان می خواهد چون المپیک یک چالش خیلی بزرگ است و همه از ما و این تیم نتیجه و صعود به المپیک می خواهند. به همین دلیل این تیم امید نیازمند و شایسته توجه از هر نظر است، چه از نظر سخت افزاری و مسایلی مثل لباس که هنوز در آن دچار مشکل هستیم. در حال حاضر آن تعداد لباسی که لازم است را نداریم و یک تعدادی هم با وجود اینکه قرار بود به ما داده شود هنوز ارائه نشده اند. من شرایط را درک می کنم اما باید این مشکلات را کم کنیم و به سطحی برسانیم که این تیم سزاوار آن است.

زمان اردوهای تیم امید برای برخی ابهاماتی دارد.

 نمی‌دانم از چه‌لحاظ ابهام وجود دارد.برنامه ما از اردیبهشت و خرداد تدوین شد و برنامه ما ارائه شد.در ماه‌های آتی هم برنامه ما مشخص است و در فدراسیون وجود دارد.ما فقط در مورد مسابقات با ابهام صحبت می‌کنیم و در اردوی قبلی متأسفانه مسابقه دوستانه نداشتیم.بارها تأکید کرده بودم این تیم نیاز به مسابقه دارد و باید شرایط برای ما مهیا شود، مانند تیم بزرگسالان.

3-670

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر