ورزش جهان / شناسه خبر: 89257 / تاریخ انتشار : 1397/8/26 03:30
|

سرخیو راموس، کاپیتان اسپانیا بازی دوستانه این هفته تیمش مقابل بوسنی و هرزگووین را از دست خواهد داد. او دچار مصدومیت از ناحیه کشاله ران شده است و به همین دلیل به باشگاهش، رئال مادرید برمی‌گردد.

راموس در حالی به اردوی اسپانیا پیوست که از این ناحیه مشکل داشت اما اسپانیا برای صعود از گروهش در لیگ ملت‌های اروپا نیاز به پیروزی داشت و راموس هم تصمیم گرفت که در مسابقه حضور پیدا کند. با این حال گل او که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، نتوانست مانع شکست اسپانیا شود.

راموس پس از صحبت با لوئیز انریکه در پایان بازی، قرار شد به مادرید برگردد تا آسیب‌دیدگی‌اش تحت درمان قرار بگیرد. او به این ترتیب جدیدترین مصدوم رئال مادرید در خط دفاعی است.

خسوس وایخو، رافائل واران، دنی کارواخال و مارسلو هم اخیرا مصدوم بوده‌اند اما بهبود یافته‌اند و به‌تازگی به تمرینات تیم برگشته‌اند. به نظر می‌رسد که هر چهار نفر بتوانند در پایان دیدارهای ملی برای تیم سانتیاگو سولاری بازی کنند، هرچند که مارسلو دیدارهای دوستانه تیم ملی برزیل را از دست داده و در اردوی این تیم شرکت نکرده است اما ناچو فرناندس و سرخیو رگیلون همچنان مصدوم هستند. ناچو دو ماه و رگیلون دو هفته دور از میادین خواهند بود. این دو نفر در جریان برد رئال مادرید در خانه سلتاویگو در لیگ مصدوم شدند.

captcha
تازه ها
بیشتر