فوتبال ایران / شناسه خبر: 89208 / تاریخ انتشار : 1397/8/25 15:51
|

گرشاسبی خیال همه را راحت کرد: برانکو نمی‌خواهد به تیم‌ملی برود

درباره برانکو و تیم‌ملی هیچ بحثی نشده. خود برانکو هم راغب به حضور در تیم‌ملی نیست و دوست ندارد از پرسپولیس جدا شود.

ایران ورزشی آنلاین / ذهن‌مان پر از سوال است و چه بهتر که پاسخ‌مان را از مدیرعامل بگیریم. از حمیدرضا گرشاسبی که این روزها بدون توجه به شایعه‌ی جدایی‌اش باشگاه پرسپولیس را مدیریت می‌کند و هیچکدام از سوال‌های پیش‌رویش را بی‌پاسخ رها نکرده است.

سوپرجام را بالاخره تحویل گرفتید اما اگر قرار بود این‌قدر بی‌ سر و صدا جام به پرسپولیس ارائه شود، چرا زودتر آن را به باشگاه ندادند؟

قرار بود جام قهرمانی به موقع به ما اهدا شود اما با طولانی شدن زمان آن به محرم و صفر برخورد کردیم. بعد از آن هم باشگاه استقلال شکایت کرد و هواداران ما نگران شدند که چرا جام سوپرجام را به ما نمی‌دهند. از طرفی ما درگیر لیگ قهرمانان بودیم اما به خواست هواداران پیگیر گرفتن سوپرجام شدیم و در نهایت روز چهارشنبه جام را از سازمان لیگ گرفتیم.

همین‌طور خشک و خالی و بدون جشن؟

قرار است در مراسمی که آن را با سازمان لیگ هماهنگ می‌کنیم، در یک بازی خانگی مراسم دریافت جام قهرمانی را با حضور هواداران جشن بگیریم. این جشن را برای تشکر از همه کسانی که در این مدت از ما حمایت کردند، برگزار خواهیم کرد و نایب‌قهرمانی آسیا را هم در یک مراسم باشکوه در یکی از تالارهای تهران جشن می‌گیریم.

حتما شنیده‌اید که سرپرست باشگاه استقلال تحویل جام به پرسپولیس را بی‌تدبیری سازمان لیگ دانسته.

من نمی‌دانم آقایان دنبال چه هستند و سازمان لیگ باید پاسخ آنها را بدهد. پاسخ من به آنها این است که ما با اینکه از جذب بازیکن محروم بودیم و کمبودهایی داشتیم، آماده بودیم در موعد مقرر در سوپرجام به میدان برویم اما آنها حتی ایران هم نبودند و درخواست لغو بازی و برگزاری آن در زمان دیگری را داشتند که از سوی مسئولان برگزارکننده پذیرفته نشد. یعنی ما هم که با درخواست‌مان برای تعویق بازی با پیکان را نپذیرفتند، نباید به زمین برویم؟

اما باشگاه استقلال شکایت کرده.

اگر شکایت کرده‌اند که دیگر مصاحبه کردن ندارد. منتظر جواب شکایت‌شان باشند. اگر شکایت آنها به حق بود که پیگیری کنند تا به حقشان برسند و اگر هم شکایتشان ناحق باشد که اعلام خواهد شد اما با مصاحبه کاری نمی‌شود کرد. به نظرم فدراسیون و سازمان لیگ باید پاسخ آنها را بدهند اما چیزی که مثل روز روشن است، این است که کمیته انضباطی و کمیته استیناف به عنوان مراجع قانونی رأی به ۳ بر صفر شدن بازی سوپرجام به سود پرسپولیس داشته و ما کاملا قانونی قهرمان شدیم.

شما یکی از بازنشسته‌هایی هستید که گفته بودند باید بروید. بالاخره تکلیف‌تان چه می‌شود؟

هنوز چیزی مشخص نیست و هیچ پالسی در این باره داده نشده است. من منتظر تصمیم وزارت ورزش و جوانان هستم و تا روزی که باشم، با همه توان در پرسپولیس کار خواهم کرد.

شایعه حذف نام انصاری و ماهینی از لیست پرسپولیس صحت دارد؟

نیازی به این کار نیست چرا که همین حالا هم ۹ سهمیه داریم و می‌توانیم ۹ بازیکن بگیریم اما همه چیز منوط به نظر آقای برانکو است. ما به ایشان اعلام کردیم که اگر نیاز به جذب بازیکن جدید دارد، قبل از شروع فصل به ما اعلام کند تا برای جذب آنها اقدام کنیم. همچنین قرار است قبل از نیم‌فصل، در جلسه‌ای نیم‌فصل اول را آنالیز و تصمیم‌گیری کنیم و تا اگر قرار بود بازیکنی از ما جدا شود و یا بازیکن جدیدی جذب کنیم، به جمع‌بندی برسیم.

آقای حاجی‌بیگی عضو هیأت مدیره باشگاه از حضور برانکو در تیم‌ملی ابراز نگرانی کرده. چه اتفاق تازه‌ای در راه است؟

درباره برانکو و تیم‌ملی هیچ بحثی نشده و آقای حاجی‌بیگی هم فقط نگرانی‌اش را اعلام کرده است.

اگر چنین پیشنهادی به برانکو بشود، اجازه جدایی به او می‌دهید؟

همان‌طور که گفتم هیچ بحثی در این خصوص نشده. برانکو هم راغب به حضور در تیم‌ملی نیست و دوست ندارد از پرسپولیس جدا شود.

شایعه شده مدیر برنامه بازیکنان سابق پرسپولیس برای بازگشت آنها خواستار دیدار با شما شده و شما مخالفت کرده‌اید. درست است؟

کذب محض است. هیچکس با من در این باره صحبت نکرده و کسی هم به دفتر باشگاه نیامده که او را راه ندهیم.

 

2 – 670

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر