فوتبال ایران / شناسه خبر: 89197 / تاریخ انتشار : 1397/8/25 13:44
|

مقابل کی‌روش، استقلالی‌ها مدافع پرسپولیس می‌شوند

بهتاش فریبا، پیشکسوت استقلال درباره استقبال کم هواداران از بازی دوستانه تیم ملی می‌گوید: «خود کی‌روش به دلیل غیبت در فینال لیگ قهرمانان آسیا خیلی از هواداران را از دست داد.»

ایران ورزشی آنلاین / اختلاف‌های کارلوس کی‌روش و برانکو هر چه باشد، از کارلوس کی‌روش انتظار می‌رفت به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در فینال لیگ قهرمانان آسیا حاضر شود. غیبت او در این بازی، واکنش‌های زیادی را در پی داشت. حتی در این مورد پیشکسوتان استقلالی هم کار کارلوس کی‌روش را تأیید نمی‌کنند.

بهتاش فریبا یکی از همان پیشکسوتان استقلال است که می‌گوید کی‌روش با غیبتش در این بازی مهم در واقع ارتباطش با 15 هزار هوادار را از دست داد. او در نقد کی‌روش می‌گوید: « من فکر می‌کنم هوادار باید با تیمش ارتباط برقرار کند، وقتی این ارتباط از سوی کی‌روش و بازیکنان قطع می‌شود و بازیکنان اجازه مصاحبه پیدا نمی‌کنند، این شرایط پیش می‌آید.»

فریبا معتقد است: «خود کی‌روش به دلیل غیبت در فینال لیگ قهرمانان آسیا خیلی از هواداران را از دست داد، او اگر در بازی پرسپولیس و کاشیما حاضر می‌شد، امروز ۱۰-۱۵ هزار هوادار پرسپولیس به ورزشگاه می‌رفتند، اما خیلی بد است که برای تیم ملی ما در تهران فقط ۲ هزار و ۵۰۰ تماشاگر به ورزشگاه می‌آید، این برای فوتبال ما عیب است.»

 

190 - 10

captcha
تازه ها
بیشتر