ورزش جهان / شناسه خبر: 89183 / تاریخ انتشار : 1397/8/24 16:29
|

یوردی آلبا بعد از دعوت شدن به اردوی تیم ملی اسپانیا تأکید کرد که با لوئیز انریکه، سرمربی این تیم هیچ مشکلی ندارد. انریکه ماه جولای به‌عنوان سرمربی تیم ملی اسپانیا انتخاب شد اما تا هفته اخیر دفاع چپ بارسلونا را دعوت نکرده بود و خیلی‌ها این موضوع را به اختلافاتی که این دو نفر در زمان مربیگری انریکه در بارسلونا (2014 تا 2017) داشتند نسبت دادند.

بعد از غیبت در 4 بازی اول تیم ملی اسپانیا زیر نظر انریکه، حالا آلبا دوباره دعوت شده است و می‌تواند در لیگ ملت‌های اروپا امشب مقابل کرواسی و در بازی دوستانه مقابل بوسنی و هرزگوین به میدان برود. آلبا تاکید کرد که دلیل دعوت نشدن به تیم ملی اسپانیا اختلاف داشتن با انریکه نبوده است.

آلبا گفت: «دعوت شدن به تیم ملی همیشه هیجان‌‌انگیز است اما این بار هیجان‌انگیزتر. من با انریکه هیچ مشکل و اختلافی ندارم. او در بارسلونا خیلی به من کمک کرد و من هیچ کس را نمی‌شناسم که از او بد گفته باشد. من هرگز با انریکه یا دستیارانش مشکلی نداشته‌ام. ما یکدیگر را خیلی خوب می‌شناسیم و این همکاری باید به سود هر دوی ما باشد. او سرمربی است که جام‌های زیادی برده است و شخصیت فوق‌العاده‌ای داشته است. شیوه تعامل او با بازیکنانش بسیار خوب است.»

آلبا ادامه داد: «بدون شک بابت تمام پیام‌ها و حمایت‌هایی که از من صورت گرفته تشکر می‌کنم. مقطع کنونی برای من و تیم بسیار هیجان‌‌انگیز است.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر