فوتبال ایران / شناسه خبر: 89106 / تاریخ انتشار : 1397/8/23 13:43
|
شکست مقابل ویکامب رده پانزدهمی

افت پتربورو، افت تفضلی

پتربورو و تفضلی بعد از شروعی امیدوارکننده در لیگ یک انگلیس، چند هفته‌ای است که روی نوار ناکامی گام برمی‌دارند و مشخص هم نیست آیا بتوانند تا پایان در جمع مدعیان صعود به چمپیونشیپ قرار بگیرند یا نه؟

ایران ورزشی آنلاین /هفته هفدهم لیگ یک انگلیس با شکست پتربورو یونایتد همراه بود. تفضلی و هم‌تیمی‌هایش این بار در خانه ویکامب‌واندررزمغلوب شدند. دیداری که با حضور 5225 تماشاگر در ورزشگاه آدامزپارک برگزار شد و برایان موریس 22 ساله در دقیقه 67 تک گل بازی را به سود ویکامب به ثمر رساند.

رایان تفضلی در این بازی 90 دقیقه در ترکیب پتربورو حضور داشت اما نتوانست مانع از ثبت چهارمین شکست فصل تیمش شود. ویکامب‌واندررز با این برد 21 امتیازی شد تا به رده پانزدهم جدول صعود کند. پتربورو نیز با این شکست، همچنان 33 امتیازی ماند تا بعد از پورتسموث 38 امتیازی و ساندرلند 35 امتیازی در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار بگیرد.

تفضلی این فصل در تمام بازی‌های پتربورو حضور داشته و روی هم 1486 دقیقه در زمین بوده. او فقط 44 دقیقه از بازی‌های پتربورو تا پایان هفته هفدهم را از دست داده و این یعنی او یک بازیکن کلیدی در این تیم مدعی است.

پتربورو بعد از شروعی امیدوارکننده در لیگ یک انگلیس، چند هفته‌ای است که روی نوار ناکامی گام برمی‌دارد و مشخص هم نیست آیا بتواند تا پایان در جمع مدعیان صعود به چمپیونشیپ قرار بگیرد یا نه؟ این تیم فعلا مجوز حضور در پلی‌اف را به دست آورده اما 29 بازی دیگر از رقابت‌های باقی مانده و باید ببینیم آیا تفضلی و پتربورو می‌توانند موفقیتی بزرگ کسب کنند یا همچنان در لیگ یک باقی می‌مانند.

 

12

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر