فوتبال ایران / شناسه خبر: 88999 / تاریخ انتشار : 1397/8/21 17:28
|
دفاعیه بهتاش فریبا از سرمربی آلمانی استقلال

چرا شفر از ترکیب ثابت استفاده نمی‌کند؟

بهتاش فریبا، پیشکسوت استقلال می‌گوید: «یشتر تغییراتی که شفر در ترکیب ایجاد کرده، تغییرات اجباری بوده است و همه می دانیم که این تغییرات اجباری نتیجه مثبتی هم برای تیم نداشته است.»

ایران ورزشی آنلاین / یکی از اصلی‌ترین انتقادهایی که به وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال مطرح می‌شود، این است که او مدام در ترکیب اصلی تیمش تغییر ایجاد می‌کند و هنوز برای تیم فوتبال استقلال، به ترکیب ثابتی نرسیده است. خیلی از کارشناسان معتقدند که او به همین دلیل نتوانسته تا کنون نتیجه دلخواه را با استقلال کسب کند.

بهتاش فریبا، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اما درباره تغییرات این سرمربی آلمانی در ترکیب استقلال نظر دیگری دارد و در دفاع از او می‌گوید: «در شرایطی که همه به دنبال فیکس کردن و ترکیب ثابت برای تیم هستند، ایجاد تغییرات ممکن است کار درستی نباشد اما سوال من از شما این است که شما سه دفاع وسط داری و روزبه چشمی را هم که هافبک وسط بوده در پست دفاع وسط بازی می‌دهی. در چنین شرایطی وقتی منتظری مصدوم است و آرمین سهرابیان سه کارته است، چاره‌ای جز ایجاد تغییر در ترکیب داری؟»

فریبا دفاعیه خود از شفر را این‌طور ادامه می‌دهد: «وقتی دو بازیکن را به دلایل انضباطی به همراه خود نمی‌بری، نمی‌توانی 9 نفره بازی کنی. در واقع بیشتر تغییراتی که شفر در ترکیب ایجاد کرده، تغییرات اجباری بوده است و همه می دانیم که این تغییرات اجباری نتیجه مثبتی هم برای تیم نداشته اما چاره‌ای هم جز این نبوده است.»

 

 

 

210 - 10

captcha
تازه ها
بیشتر