استقلال / شناسه خبر: 88992 / تاریخ انتشار : 1397/8/21 16:59
|
برای استقلالی‌ها چه برنامه‌ای دارید؟

لحظه شماری دختران استقلالی برای ورود به آزادی

خانم های پرسپولیسی لذت حضور در ورزشگاه آزادی را چشیدند و حالا این سوال بزرگ مطرح است که کی و چه زمان بانوان استقلالی اجازه ورود به ورزشگاه آزادی را می‌یابند؟ آیا برای این طیف هم برنامه ریزی شده است؟

ایران ورزشی آنلاین / حمیدرضا عرب/حالا این سوال پیش روی مان قرار گرفته که دختران استقلالی چه زمان اجازه ورود به ورزشگاه آزادی را می‌یابند؟ آیا در بازی های لیگ قهرمانان این فصل می‌شود شاهد حضور دختران استقلالی در ورزشگاه آزادی بود یا بهانه حضور بانوان در ورزشگاه آزادی تنها به روزهای خاصی همچون فینال آسیا اختصاص دارد؟ اگر استقلال تا سال ها به فینال آسیا نرفت آنگاه حق هواداران خانم استقلالی چه می‌شود؟ آیا متولیان ورزش ایران فکری به حال این ماجرا کرده اند؟ این روزها همه نگاه ها به حضور بانوان پرسپولیسی دوخته شده و نقل قول هایی که از این ماجرای نومی‌شود اما به زودی زود این سوال همه گیر خواهد شد که پس سهم خانم های استقلالی از این تصمیم تازه چه خواهد بود؟ آن ها کی و چه زمان اولین ورود خود به ورزشگاه آزادی را جشن می‌گیرند؟ آیا عزم و اراده ای برای ورود آن ها وجود دارد یا اینکه قصه به همین حضور خانم های پرسپولیسی در فینال لیگ قهرمانان آسیا ختم خواهد شد؟ چه تلخ!

 باید باور داشت که خانم های استقلالی ازاین حیثت خود را نسبت به تماشاگران رقیب بازنده و شکست خورده می‌دانند واین توقع در میان آن ها شکل گرفته که به زودی با ورود آن ها نیز به ورزشگاه آزادی موافقت شود. صفحات مجازی را که ورق بزنید این واقعیت بزرگ را لمس می‌کنید. آن ها نیز می‌‌خواهند دیده شوند. آن ها نیز می‌خواهند در قاب تصاویر قراربگیرند؛ انتظار غریبی هم نیست. آن ها حق دارند که چنین مطالبه ای از تصمیم گیران ورزش داشته باشند و آن ها محقند که اگر فردا با حضورشان در ورزشگاه آزادی مخالفت شد به این نگاه تبعضی آمیز نقد بزنند و تصمیم گیران را زیر سوال ببرند. آن ها برای چنین درخواست عادلانه ای حالا بیش از هر زمان دیگری شایسته اند.

 گریزی نیست اما آن ها که متولی حضور بانوان پرسپولیسی در ورزشگاه شدند دعوتی بزرگ به خانم های استقلالی بدهکارند. استقلالی هایی که دوست دارند همچون پرسپولیسی ها این بار لذت تماشای بازی در ورزشگاه آزادی را تجربه کنند. پرچم های آبی در دست بگیرند، لباس های آبی بپوشند و این گونه تصاویرشان در رسانه ها منتشر شود.  حال این حضور می‌‌خواهد گزینشی باشد یا غیر گزینشی  فرقی نمی‌کند. مهم آغاز یک حضور دیگر است اما از جبهه ای دیگر. از سمت استقلالی هایی که نباید با نگاهی حسرت بار به تصاویر خانم های تیم رقیب در ورزشگاه آزادی بنگرند. خانم های استقلالی هم باید دیده شوند وبرای ورودشان به ورزشگاه آزادی باید برنامه ای داشت، همان گونه که هواداران خانم پرسپولیسی از این امتیاز بهره بردند.

 آن ها که تصور می‌کنند با حضور تماشاگران خانم پرسپولیسی همه چیز را در حق این طیف از هواداران تمام کره اند، سخت در اشتباهند. نه فقط استقلالی ها بلکه تراکتوری ها، سپاهانی ها، فولادی ها و همه تیم هایی که در دیگرشهرها میان خود و هوادارن خانم دلبستگی ایجاد کرده اند، باید از این تصمیم بهره ببرند.  

برنامه ریزی دوباره برای ورود بانوان استقلالی به ورزشگاه آزادی درحقیقت ادامه مسیری است که در فینال آسیا آغازشد. حرکتی که نیمه کاره مانده و باید تکمیل شود. استقلالی ها عمیقا منتظرند. آن ها را هم باید دریافت و برای شان برنامه داشت. 

1

captcha
تازه ها
بیشتر