ورزش ایران / شناسه خبر: 88969 / تاریخ انتشار : 1397/8/21 19:43
|
سیلی زدم تا محمدرضا مثل بازی‌های آسیایی اوت نکند

برخواه: اگر براری حلالم نکند حاضرم به او دیه بدهم!

محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری معتقد است به هیچ وجه از روی عمد باعث پاره شدن پرده گوش براری نشده و از او حلالیت طلبیده است. او تاکید دارد که حتی حاضر است به براری دیه بدهد!

ایران ورزشی آنلاین / محمد حسین برخواه درباره پاره شدن پرده گوش محمدرضا براری در مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان می‌گوید:«زمانی که براری حرکت اول دوضرب را از دست داد باید او را از لحاظ ذهنی برای انجام حرکت دوم آماده می کردیم تا دوباره روی تخته برود چون اگر حرکت دوم را هم از دست  می داد ممکن بود اتفاق بازی های آسیایی تکرار شود و ما این را نمی خواستیم. از این رو قبل از اینکه برای حرکت دوم روی تخته برود، میخواستیم او را  آماده کنیم تا هوشیار شود و روی صحنه برود از طرفی زمان هم کم بود. حرکتی هم که به صورت وزنه برداران می زنند بین مربیان مرسوم است  اما متاسفانه گوش براری آسیب دید. من از او حلالیت طلبیدم و باز هم عذرخواهی می کنم و امیدوارم که مشکل خاصی برای او پیش نیامده باشد.»

برخواه در مورد گلایه براری مبنی بر انکه انتظار داشت که او پیگیر وضعیتش باشد معتقد است:«من به او سر زدم و از او حلالیت طلبیدم و به او هم گفتم که از لحاظ شرعی یا باید من را حلال کند. حتی به او گفتم اگر تمایل داشته باشد حاضرهستم به او دیه بدهم! البته قطعا من تعمدی در این کار نداشتم و دوست داشتم براری با شرایط خوبی روی صحنه مسابقات برود اما درمانش را  باید از طریق متخصصان این کار پی‌گیری کند.»

captcha
تازه ها
بیشتر