ورزش ایران / شناسه خبر: 88966 / تاریخ انتشار : 1397/8/21 19:44
|
پرده گوش وزنه بردار 109 کیلویی ایران با ضربه دست برخواه پاره شد

سیلی که به قیمت از دست رفتن مدال جهانی براری تمام شد!

سیلی محمدحسین برخواه به صورت محمدرضا براری ملی‌پوش دسته 109 کیلوگرم تیم ملی وزنه‌برداری در رقابت‌های جهانی عشق آباد باعث پارگی پرده گوش براری و از دست رفتن مدال جهانی او شد!

ایران ورزشی آنلاین / سیلی محمدحسین برخواه به صورت محمدرضا براری ملی‌پوش دسته 109 کیلوگرم تیم ملی وزنه‌برداری در رقابت‌های جهانی عشق آباد باعث پارگی پرده گوش براری و از دست رفتن مدال جهانی او شد! در رشته وزنه‌برداری رسم بر این است که وقتی وزنه‌بردار در کورس رقابت حرکتی را از دست می‌دهد، سرمربی تیم برای اینکه او را به هوش بیاورد، چند سیلی به صورت ورزشکارمی زند تا شرایط روحی و تمرکز او دوباره به حال اولیه بازگردد. گویا در رقابت دسته 109 کیلوگرم مسابقات جهانی 2018 ترکمنستان در شرایطی که رقابت برای کسب مدال بین وزنه‌برداران مدعی این وزن روی تخته بالا گرفته بود، سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری ( محمدحسین برخواه) برای اینکه محمدرضا براری نماینده کشورمان در این وزن از کورس رقابت با رقبای قدرتمند خود عقب نماند متوسل شد به همین ابزار و چند سیلی به صورت ملی‌پوش 109 کیلویی کشورمان زد.

از بخت بد محمدرضا براری، گویا پرده گوش این ملی‌پوش در زمانی که او از سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری چند سیلی ناقابل را نوش جان می‌کند، دچار پارگی شده و آسیب جدی می‌بیند! همان موقع براری وقتی می‌خواسته روی تخته مسابقه برود احساس می‌کند که سرگیجه شدیدی دارد. تا حدی که نمی توانسته تعادلش را هنگام وزنه زدن حفظ کند! اما بازهم با همان شرایطی که برایش ناخواسته و غیر عمدی پیش آمده بود، روی تخته می رود تا از کورس رقابت در این وزن عقب نماند. اما در نهایت بخاطر شدت آسیب دیدگی توان حفظ تعادل وزنه‌های سنگین را نداشت و در نهایت بخاطر تحمل سیلی‌هایی که بنابود او را هوشیار کند، مدال جهانی را از دست داد!

براری حالا، بعد از اینکه در معاینات اولیه مطمئن شده است، که پرده گوشش پاره شده و نیاز به جراحی دارد، بیشتر از این دلخور و ناراحت است که چرا سرمربی تیم ملی در حالی که می‌داند چه بلایی سر گوش او آورده است، پیگیر وضعیت درمانی این وزنه‌بردار نیست.

captcha
تازه ها
بیشتر