فوتبال ایران / شناسه خبر: 88880 / تاریخ انتشار : 1397/8/20 17:07
|

تلفات استقلال بعد از اعلام لیست تیم ملی

ناراحتی سهرابیان به اندازه‌ای بود که شفر را هم نگران کرد و باعث شد که بعد از تمرین، دقایقی با مدافع تیمش درباره این موضوع صحبت کند.

ایران ورزشی آنلاین / درست است که کاهش تعداد ملی‌پوشان استقلال در شرایط فعلی می‌تواند به سود این تیم باشد اما تضعیف روحیه خط خورده‌ها به خصوص بازیکن جوانی چون آرمین سهرابیان، به خودی خود معضلی است برای شفر و استقلال.

در فهرست جدید تیم ملی، نام آرمین سهرابیان، علی کریمی و پژمان منتظری دیده نمی‌شود. بازیکنانی که در اردو‌های قبلی حضور داشتند. و حالا خط خورده‌اند. از آنجا که گفته می‌شود این لیست به احتمال زیاد بازیکنان نهایی تیم ملی در رقابت‌های جام ملت‌ها را تعیین می‌کند، سه خط خورده استقلال در واقع حضور در جام‌ ملت‌ها را از دست داده‌اند.

علی کریمی و پژمان منتظری به واسطه تجربه بیشتر، با خط خوردن نام‌شان از لیست تیم ملی راحت‌تر کنار آمده‌اند تا آرمین سهرابیان. این را از چهره ناراحت سهرابیان در تمرین یکشنبه می‌شد به راحتی فهمید.

ناراحتی سهرابیان به اندازه‌ای بود که شفر را هم نگران کرد و باعث شد که بعد از تمرین، دقایقی با مدافع تیمش درباره این موضوع صحبت کند. سرمربی آلمانی استقلال در جلسه با سهرابیان به او گفت که از عملکردش راضی است و بهتر است به جای ناراحتی تلاش کند تا بار دیگر خودش را به سرمربی تیم ملی تحمیل کند.

شفر احتمالاً امیدوار است که با همین صحبت‌ها توانسته باشد، روحیه تضعیف شده بازیکن جوان تیمش را ترمیم کند و این اتفاق روی روحیه او تأثیر بیشتری نگذاشته باشد.

 

 

210 – 10

captcha
تازه ها
بیشتر