فوتبال ایران / شناسه خبر: 88866 / تاریخ انتشار : 1397/8/20 16:27
|
دوئل قلی زاده - کاوه با برد شارلوا تمام شد

بسته خبری لژیونرها / خانزاده در تیم منتخب هفته

محمدرضا خانزاده که در هفته های اخیر نمایش های خوبی در ترکیب الاهلی ارائه داده در تیم منتخب هفته دوازدهم لیگ ستارگان قطر قرار گرفت.

ایران ورزشی آنلاین /

خانزاده در تیم هفته

روزنامه استاد الدوحه قطر در نسخه روز یکشنبه خود تیم منتخب دیدارهای هفته دوازدهم لیگ ستارگان قطر را معرفی کرد که نام محمدرضا خانزاده از الاهلی نیز در میان آنها دیده می‌شود.این تیم در بازی با الریان با حضور 90 دقیقه‌ای ملی‌پوش ایرانی  به تساوی یک - یک دسته یافته بود.

تیم منتخب هفته لیگ ستارگان قطر شامل یوسف (الغرافه)،عبدالکریم(السد)،محمدرضا خانزاده (الاهلی)،راموس(السیلیا)،حامد (السد)، غانم (السیلیا)،دی یونگ (السد)،فهد (السیلیا)، متولی(الاهلی)،ادمیلسون(العربی)و بونجاح (السد) هستند.همچنین بونجاح به عنوان بازیکن برتر هفته دوازدهم این رقابت‌ها معرفی شد.

پنجمین باخت ماریتیمو

شنبه شب تیم ماریتیمو میهمان تیم قعرجدولی ناسیونال بود و یک بر صفر شکست خورد. امیر عابدزاده 90 دقیقه در دروازه ماریتیمو بازی کرد.تیم ماریتیمو با این شکست خارج از خانه و اندوخته 10 امتیازی همچنان در رده سیزدهم جدول 18 تیمی لیگ برتر پرتغال باقی‌ماند.

باخت کاوه به تیم سابق

شنبه شب شارلوا در بازی هفته پانزدهم ژوپیلر بلژیک از کلوب بروژ میزبانی کرد که 2 بر یک پیروز شد.علی قلی‌زاده پس از هفته‌ها نیمکت‌نشینی در بازی مقابل کلوب بروژ از ابتدا به میدان رفت و 88 دقیقه در میدان حضور داشت اما امید نورافکن مثل هفته‌های گذشته جایی در فهرست 18 نفره شارلوا نداشت. در ترکیب بروژ نیز کاوه رضایی نیمکت‌نشین بود اما از دقیقه 66 به جای ورمر، هافبک هلندی وارد میدان شد.در جدول رده‌بندی 18 تیمی ژوپیلر لیگ بلژیک کلوب بروژ با 31 امتیاز همچنان دوم است.شارلوا هم با 20 امتیاز رده هفتم را در اختیار دارد.

نمره خوب برای میلاد

خبرگزاری ورزشی چمپیونات روسیه با مشارکت کاربرانش و کمیسیون تخصصی شامل روزنامه‌نگاران نمره فنی خوب 6.5 را به میلاد محمدی در بازی 90 دقیقه‌اش مقابل سامارا اختصاص داد. احمد گروژنی روز شنبه در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر روسیه میهمان تیم سامارا بود و 2 بر یک از سد میزبانش گذشت. احمد گروژنی که نماینده جمهوری چچن در لیگ برتر فوتبال روسیه است هم‌اکنون با 19 امتیاز رتبه هفتم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد.

کریم روی نیمکت

کریم انصاری‌فرد که هفته قبل و سه روز بعد از عقد قرارداد با باشگاه ناتینگهام فارست انگلیس در جریان برتری این تیم مقابل شفیلد یونایتد صدرنشین برای دقایقی وارد زمین شده بود، در مسابقه شنبه شب مقابل استوک سیتی تا پایان نیمکت‌نشین بود.این بازی بدون گل تمام شد.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر