فوتبال ایران / شناسه خبر: 88864 / تاریخ انتشار : 1397/8/20 16:31
|

پرسپولیسی که در راه است

حالا برانکو با دست بازتری نسبت به ادامه لیگ برای ترکیبش تصمیم خواهد گرفت، تصمیماتی که می‌تواند پرسپولیس جذاب‌تری بسازد.

ایران ورزشی آنلاین / کم نیستند کسانی که معتقدند اگر چهره‌های جدید پرسپولیس در لیگ قهرمانان بازی می‌کردند، قرمزها شانس قهرمانی بیشتری داشتند. پرسپولیس در نیم فصل دوم لیگ برتر ترابی و رفیعی را که تقریباً در یک پست یعنی هافبک هجومی بازی می‌کنند، به ترکیب خود اضافه خواهد کرد و شریفی و شیری هم در پست مهاجم و دفاع راست به این تیم خواهند پیوست تا ابهامات درباره شکل ترکیب و بازی قرمز‌های پایتخت بیشتر شود.

آن‌ها تا اینجای کار از ترکیب منشا و علیپور در خط حمله جواب مثبت گرفته‌اند و احتمالاً به این سیستم دست نخواهند زد، اما در خط هافبک شرایط فرق می‌کند. مهره‌هایی که به آن‌ها در این خط اضافه می‌شوند؛ مخصوصاً ترابی، بازیکنان تأثیرگذاری هستند و احتمال این‌که برانکو برای بازی دادن به آن‌ها فیکس‌های تیمش را نیمکت‌نشین کند کم نیست.

بشار رسن، سیامک نعمتی، امید عالیشاه و کمال کامیابی‌نیا هم‌پست‌های ترابی و رفیعی هستند که احتمالاً با اضافه شدن این دو بازیکن شرایط حضورشان در ترکیب متفاوت خواهد شد. به این ترتیب احتمال این‌که برانکو به سیستم ۲-۴-۴ محبوب و جواب‌گرفته خودش دست بزند کم است، اما حالا او با دست بازتری نسبت به ادامه لیگ برای ترکیبش تصمیم خواهد گرفت، تصمیماتی که می‌تواند پرسپولیس جذاب‌تری بسازد.

2

کلیدواژه
پرسپولیس
captcha
تازه ها
بیشتر