فوتبال ایران / شناسه خبر: 88841 / تاریخ انتشار : 1397/8/20 14:26
|

آخرین وضعیت انصاری و عالیشاه

دوری انصاری می‌تواند روزهای سختی را برای پرسپولیس رقم بزند و شاید درمان مصدومیت او طولانی باشد. عالیشاه اما به زودی با تیمش همراه خواهد شد.

ایران ورزشی آنلاین / مصدومیت انصاری و عالیشاه از نگرانی‌های بزرگ پرسپولیس است. آنها به شدت دچار کمبود بازیکن هستند و این مصدومیت‌ها کار قرمزها را سخت‌تر خواهد کرد. حقیقت، پزشک تیم پرسپولیس درباره مصدومیت محمد انصاری گفت: برای اعلام نظر قطعی درباره وضعیت محمد انصاری تا دوشنبه و دریافت پاسخ آزمایش‌ها صبر می‌کنیم ولی امید عالیشاه تا شروع تمرینات، آماده خواهد شد.

محمد انصاری که از چندی پیش هم عنوان می‌شد با آسیب‌دیدگی روبرو است و با فداکاری بازی می‌کرد، حالا منتظر است تا ببیند آسیب وارده به زانوی او که پیش بینی شده، رباط صلیبی او را درگیر کرده باشد، تا چه میزان است. برانکو به شدت نگران این مصدومیت‌هاست و درباره مصدومیت انصاری که شدید به نظر می‌رسد، گفته همه در کنار انصاری هستیم. دوری انصاری می‌تواند روزهای سختی را برای پرسپولیس رقم بزند و شاید درمان مصدومیت او طولانی باشد. 

عالیشاه اما به زودی با تیمش همراه خواهد شد. پزشک پرسپولیس درباره آخرین شرایط امید عالیشاه نیز گفت: شرایط او خوب پیش می‌رود و با اقداماتی که صورت گرفته است، تا شروع تمرینات آماده خواهد شد.

2

captcha
تازه ها
بیشتر