فوتبال ایران / شناسه خبر: 88825 / تاریخ انتشار : 1397/8/19 21:47
|
بردن این جام از بازی با رئال افتخارآمیزتر بود

گو اویوا: پرسپولیس بهترین تیمی بود که با آن روبرو شدیم

ما اولین تیمی هستیم که در آزادی دست پر بیرون می‌‌آییم. پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در این زمین شکست نخورده بود. ما برای برد به زمین آمده بودیم، اما بازی مساوی شد.

ایران ورزشی آنلاین /گو اویوا بعد از قهرمانی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا گفت: از همه کسانی که در نشست خبری حضور دارند، تشکر می‌کنم. از گرفتگی صدایم هم عذرخواهی می‌کنم که به خاطر جو ورزشگاه مجبور بودم با صدای بلند با بازیکنانم صحبت کنم. بازی سختی بود و اگر بخواهم خلاصه صحبت کنم، باید این دیدار را را نبرد نام بگذارم.

وی در مورد عملکرد سوزوکی مهاجم تیمش گفت: امروز بازی بسیار خوبی از او دیدیم. سوزوکی مهاجم هدف‌مان بود و عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت. امروز بازی بسیار درخشانی از او دیدیم و یکی از بهترین‌های ما بود و در لیست تیم ملی هم قرار گرفته است. او هر روز به پیشرفت کردن ادامه می‌دهد و می‌تواند یکی از گزینه‌ها برای لژیونر شدن باشد.

سرمربی کاشیما در خصوص اینکه تیمش برای اولین بار قهرمان آسیا شده گفت: این بیستمین جامی است که کاشیما موفق به گرفتن آن می‌شود که این بیستمین جام همزمان با گرفتن جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا شده است. این احساسی بزرگ و باعث افتخار باشگاه، بازیکنان و هواداران است. در مقام مقایسه می‌توانم این جام را با دیداری که در جام باشگاه‌های جهان در سال 2016 برابر رئال مادرید قرار گرفتیم، مقایسه کنم، اما اعتقاد دارم بردن جام حتی از بازی با رئال هم فوق‌العاده‌تر و افتخارآمیزتر بود.

اویوا با اشاره به عملکرد بازیکن شماره 14 تیمش گفت: من با او هم بازی بودم و احساس بسیار جالب و فوق‌العاده‌ای دارم که با هم جام قهرمانی را کسب کردیم.

وی در پاسخ به این سؤال که بهترین تیمی که مقابل کاشیما قرار گرفت و آنها را اذیت کرد، چه تیمی بوده ، گفت: اینکه بخواهیم آن را بگویم جالب نیست، اما پرسپولیس بهترین تیمی بود که در این سطح با آن روبه‌رو شدیم. نه تنها از لحاظ تیم بودن بلکه، به دلیل اینکه ورزشگاه بسیار بزرگی دارد که مملو از تماشاگران است و جو فوق‌العاده‌ای را ایجاد کند. ما اولین تیمی هستیم که در آزادی دست پر بیرون می‌‌آییم. پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در این زمین شکست نخورده بود. ما برای برد به زمین آمده بودیم، اما بازی مساوی شد. این مسئله نشان می‌دهد که چقدر این بازی برای ما دشوار و سخت بود. پرسپولیس تیم بسیار خوبی دارد و بازی خوبی هم به نمایش گذاشت. به نظرم، بهترین تیمی که مقابلش قرار گرفتیم، پرسپولیس بود.

سرمربی کاشیما آنتلرز گفت: از زمانی که وارد ایران شدیم، شاهد پذیرای فوق‌العاده و میزبانی خوبی از مردم ایران بودیم. همچنین باید از همه عوامل داخلی و اجرایی ای اف سی که به ما کمک کردند، تشکر کنم.

captcha
تازه ها
بیشتر