فوتبال ایران / شناسه خبر: 88810 / تاریخ انتشار : 1397/8/19 17:56
|

شهباززاده: اعتماد فردی چون قلعه‌نویی را نیاز داشتم

سجاد شهباززاده مهاجم سپاهان می‌گوید: «من ازلحاظ فنی شرایط بدی نداشتم اما فقط اعتماد به نفس نداشتم و اعتماد مربی را نیاز داشتم.»

ایران ورزشی آنلاین / سجاد شهباززاده، مهاجم سپاهان در دو سال گذشته شرایط سختی را تجربه کرد و چند مصدومیت باعث شد از روزهای خوب خود دور شود اما او امسال به سپاهان رفت و روزهای خوبی را زیر نظر امیرقلعه نویی پشت سر می گذارد. شهباززاده درباره بازی در پست جدید مهاجم و وینگر در این فصل، توضیح می‌دهد: « آره در پست جدیدی بازی می کنم که با توجه به روش بازی خیلی راضی هستم و دارم خوب بازی می کنم.»

او از احتمال کاهش آمار گلزنی‌اش می‌گوید: «این درست که مثل مهاجم نوک در محوطه جریمه نیستم اما من وظیفه دارم خودم را به محوطه برسانم و باید در گلزنی شرکت کنم. البته بعضی از بازی ها ایجاب می کند بیشتر در دفاع شرکت کنم و شاید نشود خیلی در حملات باشم اما من در سبک بازی تیم مان باید در حملات باشم و اضافه شوم.»

شهباززاده همچنین تأکید می‌کند: «تا حالا توانسته ام 4 گل بزنم ولی مطمئنم بیشتر از این هم می زنم و در هفته های بعدی شرایط بهتری را تجربه می کنم. ما بازی به بازی بهتر می شویم  و در بازی های بعدی تلاش می کنم تعداد گل هایم را بیشتر کنم.»

این بازیکن از اعتماد به نفسش می‌گوید: «در چنین شرایطی اعتماد مربی چیزی است که خیلی کمک می کند و من هم بعد از دو سال سخت به حمایت مربی ای مثل امیرخان که به من اعتقاد دارد نیاز داشتم. من ازلحاظ فنی شرایط بدی نداشتم اما فقط اعتماد به نفس نداشتم و اعتماد مربی را نیاز داشتم. ممنون از امیرخان بابت اعتمادی که من داشتند و تلاش می کنم لطف ایشان را جبران کنم»

شهباززاده به تجربه‌ای اشاره می‌کند که در این سال‌ها به دست آورده: « یکی از تجربه هایی که در این 2 سال بدست آوردم  همین است. هر اظهار نظر من نه به استقلال کمک می کند و نه حقیقت دارد. با یک نفر چیزی در فوتبال جا به جا نمی شود و نمی شود گفت با یک بازیکن یا یک اتفاق شرایط کلی یک تیم فرقی می کرد. امیدوارم شرایط طوری باشد که هواداران استقلال هم از روند تیم شان راضی باشند.»

 

 

320 – 11

captcha
تازه ها
بیشتر