فوتبال ایران / شناسه خبر: 88800 / تاریخ انتشار : 1397/8/19 16:48
|
تصمیم نهایی به جلسه مسقط موکول شد

ایران 3+1 می ماند، قطر 3+1 نمی شود؟

روز جمعه از قطعی شدن سهمیه 1+3 ایران در لیگ قهرمانان آسیا خبر داد تا گمانه‌زنی‌های رسانه‌های قطری مبنی بر کاهش سهمیه ایران و افزایش سهمیه این کشور پایان یابد

ایران ورزشی آنلاین /روزنامه العرب قطرگزارش داد کمیته رقابت‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا به‌ریاست سعود المهندی، نایب‌رئیس قطری این نهاد روز 26 ماه نوامبر سال جاری میلادی (5 آذر) در مسقط درباره سهمیه‌های فصل آینده لیگ قهرمانان تصمیم نهایی را اتخاذ خواهد کرد.

بر اساس گزارش روزنامه قطری، کمیته رقابت‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا روز جمعه در تهران جلسه خود را برگزار اما تعیین تکلیف سهمیه‌های فصل آینده این رقابت‌ها را به نشست مسقط موکول کرد.این تصمیم بدین‌خاطر اتخاذ شد که تمام اعضای کنفدراسیون فوتبال آسیا به‌خاطر مراسم سالانه اعطای جوایز برترین‌های این قاره در عمان حضور خواهند یافت.

در این میان مهدی تاج روز جمعه از قطعی شدن سهمیه 1+3 ایران در لیگ قهرمانان آسیا خبر داد تا گمانه‌زنی‌های رسانه‌های قطری مبنی بر کاهش سهمیه ایران و افزایش سهمیه این کشور پایان یابد.

روزنامه الرایه قطر خبر داده با توجه به عملکرد خوب تیم های قطری سهمیه آنها از 2+1 به 3+1 افزایش پیدا کرده است.با افزایش سهمیه، الدحیل، السد و الریان  3 تیمی هستند که به صورت مستقیم در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا می کنند و الغرافه به عنوان تیم چهارم به پلی آف راه پیدا می کند.

3-185

captcha
تازه ها
بیشتر