فوتبال ایران / شناسه خبر: 88793 / تاریخ انتشار : 1397/8/19 15:46
|
شکست تلخ ترابزون با مجید حسینی

بسته خبری لژیونرها / نقش پررنگ ابراهیمی از نگاه ماچالا

جمعه شب از بین لژیونرهای ایرانی خانزاده و حسینی برای تیم هایشان بازی کردند که الاهلی با خانزاده مساوی کرد و ترابزون با حسینی باخت.

ایران ورزشی آنلاین /

شکست ترابزون با حسینی،بدون امیری

جمعه شب ترابزون‌اسپور میهمان مالاتیااسپور بود و شکست پرگل 5 بر صفر را پذیرا شد.مجید حسینی 54 دقیقه در خط دفاعی ترابزون‌اسپور بازی کرد و سپس جای خود را به حسین تورکمن، مهاجم 20 ساله ترکیه‌ای داد. وحید امیری هم در این بازی نیمکت‌نشین بود.در جدول رده‌بندی 18 تیمی سوپر لیگ ترکیه ترابزون‌اسپور با 16 امتیاز نهم است.

 

تساوی الاهلی با خانزاده

جمعه شب در ادامه دیدارهای هفته دوازدهم لیگ ستارگان قطر رویارویی  الریان و الاهلی با تساوی یک - یک پایان یافت.محمدرضا خانزاده در ترکیب اصلی الاهلی بازی کرد اما امید ابراهیمی به دلیل محرومیت غایب فهرست 18 نفره این تیم بود.در جدول رده‌بندی 12 تیمی لیگ ستارگان قطر، الریان با 22 امتیاز سوم است. الاهلی هم با 19 امتیاز رتبه پنجم را در اختیار دارد.

 

فرشاد 90 دقیقه روی نیمکت

نخستین بازی هفته پانزدهم اکسترا کلاسای لهستان جمعه شب میان تیم‌های گورنیک زابژه و اشلانسک وروتسلاو برگزار شد که با تساوی 2- 2 به پایان رسید.فرشاد احمدزاده، بازیکن ایرانی اشلانسک وروتسلاو در این بازی نیمکت‌نشین بود.در جدول رده‌بندی 16 تیمی اکسترا کلاسای لهستان تیم اشلانسک وروتسواو با 16 امتیاز رتبه یازدهم را به خود اختصاص داده است.

 

اهمیت ابراهیمی از نگاه ماچالا

میلان ماچالا پس از تساوی یک - یک الاهلی مقابل الریان گفت:«بازی را بد شروع کردیم و الریان به خوبی می‌دانست چگونه با استفاده از فرصت‌ها در همان نیمه نخست به گل برسد اما ما تسلیم نشدیم.اشتباهات زیادی به ویژه در نیمه‌ نخست بازی داشتیم.»سرمربی 75 ساله الاهلی دوحه ادامه داد:«نباید فراموش کنیم امید ابراهیمی را به دلیل محرومیت در اختیار نداشتیم و الاهلی به شدت تحت‌تاثیر غیبت او قرار داشت زیرا بازیکنی کلیدی در ترکیب تیمی ما است. امید ابراهیمی می‌توانست مزیت تیم الاهلی در بازی با الریان باشد.ما بازیکنان بین‌المللی زیادی از جمله امید ابراهیمی، محمدرضا خانزاده و ملی‌پوشان قطری در اختیار دارد و با قدرت مهیای بازی‌های آینده لیگ ستارگان می‌شویم. امیدوارم وقفه آتی این رقابت‌ها در روند کاری‌مان تاثیر منفی نداشته باشد.»

 

لکوموتیو حریف مشترک سردار و صادق

یکشنبه در ادامه رقابت‌های لژیونرهای ایرانی دینامو زاگرب به همراه صادق محرمی،هافبک ایرانی خود در دیداری حساس به مصاف لوکوموتیو زاگرب می رود.در دیگر دیدار روبین کازان در لیگ روسیه همراه سردار آزمون و رضا شکاری مقابل لوکوموتیو مسکو قرار می گیرد.آزمون بعد از سانحه ای که برایش پیش آم آماده این بازی است.

 

3-350

captcha
تازه ها
بیشتر