فوتبال ایران / شناسه خبر: 88789 / تاریخ انتشار : 1397/8/19 14:22
|
دروازه‌بان که دیوار نیست، دروازه را بپوشاند

فروزان: من فقط یک دروازه‌بان بدشانسم

دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتورسازی می‌گوید: «من فقط یک دروازه بان بدشانس هستم. مثلا در این بازی ایستگاهی را به تیر زدند گل شد کاسیاس هم جای من بود این گل را می‌خورد. »

ایران ورزشی آنلاین / تراکتور 4 گل به ذوب‌آهن زد و در جایگاه سوم جدول نشست. 12 گل خورده این تیم در این جایگاه اما نشان از ضعف دفاعی و دروازه‌بان دارد که محسن فروزان درباره این آمار گل خورده بالا می‌گوید: «باید از یک دروازه‌بان اندازه دروازه‌بان انتظار داشت، فکر نکنید دروازه بان مثل یک دیوار است که هفت متر دروازه را پوشش می‌دهد. من یک دروازه بان فوق‌العاده بدشانس هستم در دروازه بانی، مثل خیلی از گلرها نیستم نه دعایی دارم نه جادویی دارم که هر توپی بخورد به تیرم برود تو گل.»

دروازه‌بان تراکتورسازی این‌طور از خود دفاع می‌کند: «شما ببینید در این بازی‌هایی که من گل خوردم همه سر یک اتفاق بود، یا پنالتی می‌زدند که پنالتی صد در صد گل است یا هر توپی که به تیر من می‌خورد گل می‌شود. متاسفانه دروازه بان های تیم حریف هر توپی که به تیرشان می‌خورد به اوت می‌رود. من یک دروازه بان بدشانسم، هر توپی هم می‌گیرم بخاطر واکنش‌ها و تمرین های پرفشاری است که در تمرینات انجام می‌دهم یعنی با مسائل فنی‌ام می‌گیرم. من فقط یک دروازه بان بدشانس هستم. مثلا در این بازی ایستگاهی را به تیر زدند گل شد کاسیاس هم جای من بود این گل را می‌خورد. دروازه‌بان را با گل‌های خورده‌اش نشناسید، ببینید که در یک بازی چقدر کارایی دارد، چقدر توپ می‌گیرد. الان دیگر فوتبال اینقدر پیشرفت کرده که ضربات بازیکنان مهلک است و گرفتنش خیلی سخت است.»

فروزان در پاسخ به سوالی درخصوص آمار کلین شیت‌هایش می‌گوید: «من جزو کسانی هستم که کلین شیتم بالاست اینگونه نیست که بقیه یازده کلین شیت کرده باشند ما نه. فکر کنم یکی دو نفر یک کلین شیت بیشتر از من دارند خداراشکر من جزو کسانی هستم که کلین شیتم بالاست.»

او درخصوص عملکرد دروازه بان ذوب‌آهن این‌طور می‌گوید: «همه گلرها زحمت می‌کشند و نمی خواهم راجع به رشید صحبت کنم. اما من نمی‌دانم چرا من را دعوت نمی‌کنند؟ انشاالله که مربی های تیم ملی ما را. صد در صد هم دیده اند اما نمیدانم چرا دوست ندارند ما را دعوت کنند.»

 

9 - 340

captcha
تازه ها
بیشتر