فوتبال ایران / شناسه خبر: 88740 / تاریخ انتشار : 1397/8/18 17:24
|

رسن به فکر تاریخ‌سازی برای هواداران

بشار رسن، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید: «می خواهیم به بالاترین مکان برسیم و این جام را فتح کنیم تا در تاریخ باشگاه پرسپولیس بماند. هواداران در آینده این قهرمانی را یادآوری خواهند کرد.»

ایران ورزشی آنلاین / بشار رسن در آستانه فینال آسیا مصاحبه‌هایی با سایت فیفا و ای‌اف‌سی انجام داده و از حساسیت بازی با کاشیما گفته است. این ستاره عراقی شکست کاشیما را برای پرسپولیس دور از ذهن نمی داند و لقب بازی تاریخی را به بازی پرسپولیس – کاشیما می‌دهد: «دیدار تاریخی برای باشگاه و هم‌چنین من خواهد بود. من با نیروی هوایی عراق قهرمانی در AFC کاپ را تجربه کرده‌ام. رسیدن ما به فینال لیگ قهرمانان آسیا با وجود شرایط خاصی که داشتیم یک دستاورد بزرگ است. کاشیما تیم خوبی است اما ما برابر تیم‌های بزرگ و قوی‌تری مثل الدحیل و السد پیروز شده‌ایم. در نیمه دوم دیدار قبلی نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم. اگر بازی همیشگی خود را در آزادی به نمایش بگذاریم کاشیما را شکست می‌دهیم و نخستین قهرمانی خود را به دست می‌آوریم.»

رسن می‌گوید: « می خواهیم که به بالاترین مکان برسیم و این جام را فتح کنیم تا در تاریخ باشگاه پرسپولیس بماند. هواداران در آینده این قهرمانی را یادآوری خواهند کرد.»

 

160 – 2

captcha
تازه ها
بیشتر