ورزش جهان / شناسه خبر: 88706 / تاریخ انتشار : 1397/8/17 23:42
|

چلسی با تک گل الیویه ژیرو در زمین باته بوریسف به پیروزی رسید و در فاصله دو هفته مانده به پایان مرحله گروهی لیگ اروپا صعودش را قطعی کرد.

این اولین گل مهاجم فرانسوی پس از 794 دقیقه با پیراهن چلسی بود. آخرین گل ژیرو به شش مه (16 اردیبهشت) مقابل لیورپول برمی‌گشت و او در شش ماه گذشته نتوانسته بود نامش را در فهرست گلزنان باشگاه لندنی ثبت کند.

در این بازی ساری به تعدادی از بازیکنان اصلی چلسی استراحت داده بود، ولی باته میزبان با وجود سه ضربه‌ای که به تیر دروازه زد نتوانست به گل برسد. چلسی تنها تیم اروپا در پنج لیگ معتبر است که هنوز شکستی نداشته است.

حذف مارسی از لیگ اروپا

در دیگر بازی مهم لیگ اروپا، مارسی در خانه لاتزیو دو بر یک شکست خورد تا از مسابقات حذف شود. مارسی بازی رفت را هم سه بر یک به حریف ایتالیایی باخته بود و از چهار بازی تنها یک امتیاز دارد.

رودی گارسیا، سرمربی مارسی پس از سه شکست متوالی در جام‌های مختلف تصمیم گرفته بود تیمش را با آرایش 1-4-5 به زمین بفرستد و این تیم با یک مدافع بیشتر شروع خوبی داشت، ولی در آخرین ثانیه‌های نیمه اول با ضربه سر پارولو غافلگیر شد.

لاتزیو در شروع نیمه دوم توانست توسط کورئا به گل دوم برسد. توون، مهاجم ملی‌پوش مارسی دقایقی بعد فاصله را کمتر کرد، ولی این تیم با وجود اضافه شدن پایت و میتروگلو نتوانست از شکست فرار کند.

با حذف فینالیست فصل گذشته آینتراخت فرانکفورت و لاتزیو از این گروه صعود کردند.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر