ورزش ایران / شناسه خبر: 88701 / تاریخ انتشار : 1397/8/17 14:15
|
فکر نمی‌کردم تائوی چینی اینقدر قوی باشد

سهراب مرادی: برای سربلندی کشورم با همه توانم جنگیدم

سهراب مرادی پس از رکورد شکنی و کسب سه نشان ارزشمند طلا تاکید دارد که با همه وجودش برای سربلندی ایران روی تخته مسابقه جنگینده و مدالش را به مردم کشورش تقدیم می‌کند.

ایران ورزشی آنلاین /سهراب مرادی پس از رکورد شکنی و کسب سه نشان ارزشمند طلا تاکید دارد که  با همه وجودش برای سربلندی ایران روی تخته مسابقه جنگینده و مدالش را به مردم کشورش تقدیم می‌کند. سهراب مرادی بعد از قهرمانی در دسته ۹۶ کیلوگرم رقابتهای قهرمانی وزنه برداری جهان، می گوید:«خدا را شکر رقابت سنگینی بود و فکر نمی کردم که اینقدر حساس و پراسترس شود. من از بازی‌های آسیایی آمده بودم و بعد از این مسابقات خیلی خسته شده بودم چون ۶ ماه در اردو بودم. یکی دو تا مصدومیت داشتم و دچار سرماخوردگی هم شده بودم اما هرطور که بودم خودم را به این رقابتها رساندم. چون تیم ملی احتیاج داشت و وظیفه‌ام بود که در این مسابقات برای کشورم‌ وزنه بزنم.»

فوق ستاره وزنه برداری ایران ادامه می دهد:«با همه وجود جنگیدم و خداراشکر نتیجه‌اش هم به کسب مدال ختم شد. برای مردم تلاش کردم و مدالم را به مردم ایران تقدیم می‌کنم.»

مرادی در مورد شکستن رکورد های جهان نیز اعتقاد دارد:«من وارد رقابت شده بودم و کاری به رکورد نداشتم چون واقعا حریف چینی خیلی قدر بود و رقابت در سطح سنگین وزن بود که خدا را شکر در نهایت توانستم‌ پیروز شوم.»

5/390

captcha
تازه ها
بیشتر