فوتبال ایران / شناسه خبر: 88691 / تاریخ انتشار : 1397/8/16 12:22
|

میلاد محمدی، مدافع چپ تیم ملی مورد توجه سلتیک و واتفورد قرار گرفته و ممکن است به زودی راهی فوتبال بریتانیا شود.

برندن راجرز، سرمربی سلتیک پیش از این علاقه‌اش به جذب میلاد را نشان داده بود و به تازگی واتفورد لیگ برتری هم به این رقابت اضافه شده. محمدی تا پایان فصل با احمد گروژنی قرارداد دارد و در آن زمان می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد از این تیم روسی جدا شود.

روزنامه سان خبر داده که سلتیک می‌خواهد در ماه ژانویه پیشقراردادی با میلاد امضا کند تا رقیبانش را در راه جذب مدافع ایرانی شکست دهد. در عوض واتفورد ممکن است بخواهد این بازیکن را در ماه ژانویه از احمد گروژنی بخرد و با توجه به زمان کم باقی‌مانده تا پایان قراردادش رقم این انتقال چندان بالا نخواهد بود.

سان اضافه کرده که نمایش محمدی در جام جهانی روسیه مورد توجه خاوی گارسیا، سرمربی اسپانیایی واتفورد قرار گرفته است. در صورت نهایی شدن این انتقال، میلاد بعد از جهانبخش که در برایتون بازی می‌کند، دومین بازیکن ایرانی شاغل در لیگ برتر انگلیس خواهد بود. واتفورد در فصل جدید شروع فوق‌العاده‌ای داشت و در حال حاضر با 19 امتیاز از یازده بازی در رده هشتم لیگ برتر است.

فنرباغچه هم علاقمند به جذب میلاد است، ولی به نظر می‌رسد او انتقال به فوتبال بریتانیا را ترجیح دهد. رنجرز، رقیب سلتیک هم پیش از این به جذب مدافع تیم ملی ابراز علاقه کرده بود، ولی مشخص نیست که با آمدن استیون جرارد این علاقه پابرجا باشد.

 

captcha
تازه ها
بیشتر