ورزش جهان / شناسه خبر: 88689 / تاریخ انتشار : 1397/8/16 02:37
|

موناکو در خانه با 4 گل مغلوب کلوب بروژ شد تا روزهای سیاه تیری آنری روی نیمکت این تیم ادامه داشته باشد. او برای نجات موناکو از بحران جانشین ژاردیم پرتغالی شد، ولی بعد از پنج بازی هنوز در حسرت پیروزی است.

پس از تساوی دو تیم در بلژیک، موناکو فرصت خوبی داشت تا در خانه بروژ را شکست دهد، ولی نمایش ضعیفی داشت تا سنگین‌ترین شکست آنری موناکو ثبت شود.

سرمربی جدید موناکو بعد از این شکست سنگین گفت: «نتیجه بازتابی از اتفاقات بازی نیست. وقتی فرصت دارید باید از آنها استفاده کنید. روی سه گل اول خودمان اشتباه کردیم و مجازات شدیم. نگرانی من این است که وقتی اتفاقات به نفع ما نیست، تسلیم می‌شویم. ما در 12 دقیقه سه گل خوردیم و ضربه سختی خوردیم. حالا باید تلاش کنیم که در لیگ امتیاز بگیریم. ما یکشنبه باید به پاریس برویم و 12 مصدوم داریم.  در لیگ قهرمانان وقتی حریف را مجازات نکنید، مجازات می‌شوید.»

در این بازی کاوه رضایی، مهاجم ایرانی بروژ در دقیقه 72 به زمین رفت و روی گل چهارم تیمش موثر بود. در این گروه اتلتیکو مادرید هم توانست دورتموند را دو بر صفر شکست دهد و 9 امتیازی شود، ولی تیم آلمانی به دلیل نتیجه بهتر در بازی‌های مستقیم صدرنشین است. بروژ 4 امتیازی است و موناکو با یک امتیاز امیدش را از دست داده.

 

captcha
تازه ها
بیشتر