پدیده / شناسه خبر: 88683 / تاریخ انتشار : 1397/8/16 01:59
|

اعتراض شدید پدیده به لغو بازی با استقلال

استقلال نسبت به برگزاری این بازی در ورزشگاه تختی معترض بود، چرا که چمن این ورزشگاه کیفیت خوبی ندارد. با لغو این بازی پدیده ۲۲ روز بازی رسمی نخواهد داشت.

باشگاه پدیده مشهد نسبت به لغو بازی روز جمعه تیمش مقابل استقلال به شدت اعتراض کرد. عصر چهارشنبه سازمان لیگ از لغو این بازی خبر داد. در بیانیه این سازمان آمده است: «به دلیل حضور مهمانان خارجی برای شرکت در ‏فینال لیگ قهرمانان آسیا و مشغله فراوان نیروی انتظامی در روزهای جمعه و شنبه در تهران و اعلام شورای تامین استان، دیدار دو تیم استقلال و پدیده از ‏هفته دوازدهم لیگ برتر در روز جمعه ۱۸ آبان ۹۷ برگزار نخواهد شد و در زمان دیگری برگزار می‌گردد.‏»

مجتبی سرآسیایی، قائم‌مقام باشگاه پدیده در اعتراض به لغو این بازی گفت: «واقعا از شنیدن این خبر و دلایلی که برای آن مطرح شده شوکه شدیم. سازمان لیگ اعلام کرده که نیروی انتظامی مشغله دارد و به همین خاطر دیدار پدیده و استقلال لغو شده است. از دوستان خواهش می‌کنم اگر می‌خواهند به استقلال کمک کنند تا از بحران دور شود، پای خادمین مردم را به این ماجرا باز نکنند. فکر می‌کنم این مسائل البته به بالاتر از سازمان لیگ مربوط می‌شود و به هیچ وجه اتفاقی که رخ داده یک مساله عادی نیست و ابعاد پیچیده‌ای در پشت پرده دارد. چطور ممکن است نیرویی که این آرامش و امنیت را در کشور برقرار کرده به واسطه برگزاری یک مسابقه فوتبال نتواند امنیت را برقرار کند؟ نیروی انتظامی که ما می‌شناسیم قطعا با آن چه سازمان لیگ اعلام کرده‌ فرق دارد. قید شده که مهمانان خارجی به تهران آمده‌اند. مگر این نخستین بار است که تهران میزبان اشخاص و شخصیت‌هاست. هر ماه چندین وزیر و رئیس جمهور و ... از اقصی‌نقاط دنیا وارد پایتخت جمهوری اسلامی ایران می‌شوند. مملکت را تعطیل می‌کنند تا امنیت برقرار شود؟ مسلما نه!»

 

 

سرآسیابی اضافه کرد: «باورکردنی نیست که نیروی انتظامی چنین موضوعی را مطرح کرده باشد. از مسئولان سازمان لیگ درخواست می‌کنم در راستای شفاف‌سازی، نامه مکتوب نیروی انتظامی در این خصوص را رسانه‌ای کنند. وزارت ورزش و جوانان چرا برای خارج کردن یک تیم از بحران، پدیده صدرنشین را وارد بحران می‌کند؟»

استقلال نسبت به برگزاری این بازی در ورزشگاه تختی معترض بود، چرا که چمن این ورزشگاه کیفیت خوبی ندارد. با لغو این بازی پدیده ۲۲ روز بازی رسمی نخواهد داشت و بعد از آن باید برنامه فشرده‌ای داشته باشد.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر