ورزش جهان / شناسه خبر: 88681 / تاریخ انتشار : 1397/8/16 01:45
|
ناپولی یک - پاری‌سن‌ژرمن یک

پاری‌سن‌ژرمن، دوباره گرفتار ناپولی

پاری‌سن‌ژرمن پس از تساوی خانگی 2-2 مقابل ناپولی مصمم بود که این بار تیم ایتالیایی را شکست دهد، ولی در ایتالیا هم نتوانست به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک بر یک برسد. با این حال تیم ثروتمند فرانسوی هنوز بخت صعودش را حفظ کرده، چرا که در دیگر بازی گروه لیورپول در بلگراد با دو گل مغلوب ستاره سرخ شد. با این نتایج ناپولی و لیورپول 6 امتیازی شدند و پاریس با 5 امتیاز در تعقیب آنهاست.

پاری‌سن‌ژمن در نیمه اول برتری نسبی داشت و در آخرین ثانیه‌ها موفق شد توسط برنات به گل رسید. امباپه که به شدت توسط مدافعان میزبان کنترل می‌شد پاس این گل را به زیبایی برای برنات فرستاد. ناپولی در شروع نیمه دوم حملات زیادی داشت، ولی پاریس با درخشش بوفون دروازه‌اش را بسته نگه داشت. تیم فرانسوی پس از دقایقی موفق شد بازی را به کنترل بکشاند، ولی یک اشتباه عجیب از تیاگو سیلوا ناپولی را صاحب یک ضربه پنالتی کرد و اینسینسه با ضربه‌ای دقیق بازی را به تساوی کشاند.

پاریس بعد از این گل تلاش زیادی برای زدن گل پیروزی داشت و توخل کاوانی را هم به زمین فرستاد، ولی این حملات نتیجه‌ای نداشت. تیم فرانسوی در بازی بعدی میزبان لیورپول است و شاید این بازی بتواند سرنوشت این گروه را روشن کند.

 

captcha
تازه ها
بیشتر