فوتبال ایران / شناسه خبر: 88668 / تاریخ انتشار : 1397/8/14 19:36
|
حل مشکل سایت بلیت فروشی از ساعت 17:10 دقیقه

بلیت های جایگاه و روبروی جایگاه تمام شد

ساعت 19:30 دقیقه بلیت‌های جایگاه و روبروی جایگاه که قیمت 80 و 50 هزار تومان دارد تمام شده است و بلیت‌های 30 هزار تومانی باقی مانده است.

ایران ورزشی آنلاین /امروز اتفاقات عجیب وغریب و البته قابل پیش بینی در سایت فروش بلیت بازی برگشت پرسپولیس – کاشیما افتاد.قرار بود بلیت فروشی در این سایت از ساعت 12 آغاز شود اما در همان ساعت آغازین و بعد از هجوم بیش از یک میلیون تقاضا برای خرید بلیت این سایت از کار افتاد و این ماجرا چند ساعتی ادامه پیدا کرد.

بعد از طولانی شدن این اتفاق گفته شد بلیت فر وشی به روز جمعه موکول شده اما این خبر هم تکذیب شد.با اعلام حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با حضور متخصصان و اضافه شدن چهار سرورر دیگر بلیت فروشی در سایت مزبور از ساعت 17:10 دقیقه دوشنبه آغاز شد اما به دلیل حجم بالای تقاضاها باز هم ورود به این سایت و خرید بلیت بسیار سخت بود.

به گفته گرشاسبی حجم تقاضاها آنقدر بالاست که هواداران متقاضی در دسته های چندهزارتایی می توانند امکان خرید پیدا کنند و تا وقتی پروسه خرید آنها تمام نشود بقیه نمی توانند وارد سایت شود.

جالب اینکه ساعت 19:30 دقیقه بلیت‌های جایگاه و روبروی جایگاه که قیمت 80 و 50 هزار تومان دارد تمام شده است و بلیت‌های 30 هزار تومانی باقی مانده است.

captcha
تازه ها
بیشتر